Wywiad

Electrocity Q&A – Ferry Corsten

Prezentujemy Wam ostatnią część cyklu Electrocity Q&A. Przyjrzeliśmy się bliżej artyście, którego nazwisko mówi samo za siebie. Jest swojego rodzaju znakiem, gwarantującym wysoką jakość. Właściwie to słuchając jego produkcji czy setów nie da się tego nie zauważyć – Ferry Corsten!


Jest to niewątpliwie obecnie jedna z najjaśniej świecących gwiazd muzyki klubowej. Poprzez wiele lat pracy ugruntował swą pozycję na scenie, co dowodzi rokrocznie plasując się w czołówce wszelkich notowań, a przede wszystkim tego, które przygotowuje DJ Mag. Jako producent, Corsten wyróżnia się – poza ponadprzeciętną kreatywnością i twórczością – również niezliczoną ilość projektów i aliasów, dlatego wiele osób, szczególnie tych, które w elektronicznej muzyce tanecznej „siedzą” od niedawna, może mieć problemy z ich zapamiętaniem i skojarzeniem z artystą za nimi się kryjącym.  Na swoim koncie ma do tej pory pięć fenomenalnych albumów, z których ten ostatni – WKND podbił serca fanów na całym świecie. 


1. Czy posiadasz jakieś uzależnienia, pożeracze czasu (gry video, słodycze, Facebook)?

Jeśli mam być szczery to nie. Od czasu do czasu robię przegląd tego, co się dzieje na Facebook’u czy Twitterze. Nie ma nic takiego, co absorbuje mnie aż tak bardzo.


2. Jakie dania najchętniej przygotowujesz gdy jesteś w domu i oczywiście masz na to trochę czasu?

Uwielbiam kuchnię orientalną. Zapewne było by to coś w tym stylu
 
3. Jeśli mógłbyś przez jeden dzień posiadać jakąś super moc, to co by to było i dlaczego?

Sądzę, że była by to zdolność do teleportacji. Pomogła by mi ona uniknąć wszelkich spraw związanych z lotami. 

4. Jak wygląda Twój czas pomiędzy bookingami? Masz jakieś swoje pasje / hobby jak sklejanie modeli, zabawa ze zwierzętami, wyciskanie na siłowni, łapanie motyli, etc?

Między wyjazdami najczęściej spędzam czas w studio lub z moją rodziną. Moją pasją od lat jest muzyka, więc poświęcam jej każdą wolną chwilę.

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →