News

Eddie Halliwell rozdaje CDJ-2000!

Eddie Halliwell to jeden z bohaterów trancowej sceny – tym bardziej, że pozostaje jednym z niewielu, którzy nawet jeszcze nie zabrali się za produkcję. Wystarczą jego nieprzeciętne umiejętności miksowania. Wyjątkowo kusząco wygląda też jego najnowsza propozycja konkursowa – darmowy udział, spora nagroda.

Jedna sztuka CDJ-2000 czeka szczęśliwca wylosowanego spośród zgłoszeń na Facebooku i Twitterze Eddiego (możliwa dwukrotna rejestracja w celu zwiększenia szans). Tym razem limit wynosi 18 lat, wystarczy skopiować tekst podany w pdfie z załącznika i wysłać zgłoszenie, by potwierdzić swój udział. Ciekawe czy mistrz będzie łaskaw podpisać nagrodę!

Przypomnijmy, że najnowsze dziecko pioneera to zgrabne połączenie znanej stylistyki i ergonomii pracy z nowoczesnością – odtwarzaniem z różnych nośników, midi po usb i ogromnym czytelnym wyświetlaczem już zachwycają się setki artystów z całego świata,  wystarczy spojrzeć na listę top DJ DJ Maga. Pamiętajcie, że to tylko część „elektroniczna” branży!

Najnowsze modele CDJów już na dniach do kupienia i „pomacania” w Polsce… Oficjalny dystrybutor – DJ Pro zaprasza.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →