News

Eddie Halliwell, Alex Kidd i Nastia Beauty na EC!

Do ElectroCity pozostało 6 miesięcy, przyznać trzeba że „Elektryczne Miasto” rośnie w oczach z dnia na dzień. Mimo że na dworze mrozy, a kalendarz wskazuje niespełna połowę lutego my znamy już 15 artystów i mamy wyprzedaną pierwszą pulę biletów. Produkcja jedynego na świecie eventu odbywającego się w klasztorze dochodzi krok po kroku do punktu kulminującego. Do daty dystrybucji drugiej puli biletów ( 22 lutego godzina 20.00) pozostało nieco ponad 10 dni.


Dzisiaj pragniemy poinformować Was o kolejnych nazwiskach ElectroCity – podczas ekskluzywnych występów zobaczymy takich wykonawców jak Eddie Halliwell, Alex Kidd, Nastia Beauty.


Eddie Halliwell
Mówią o nim, że jest djem, który gra każdy set, niezależnie od tego czy gra w małym klubie czy na duzym festiwalu z kilkunasto tysięczną publicznością, tak jakby był to set kończący erę cywilizacji, set który miałby być ostatnim setem na Ziemi…
Eddie Halliwell jest z pewnością jedną z najciekawszych postaci wśród DJów. To artysta, którego nie tylko się słucha, ale także ogląda. Jego występy należą bowiem do bardzo widowiskowych, co jest raczej rzadkością. Nie chodzi tu jednak o oprawę wizualną sceny, lecz o to, w jaki sposób ten wyśmienity DJ przekazuje swoją energię do słuchaczy. Jego kontakt z ludźmi stoi na tak wysokim poziomie, że trzeba to zobaczyć, żeby uwierzyć. Ale to nie wszystko. Oprócz interakcji z ludźmi, dużym atutem Eddiego jest kunszt DJski, który stoi na bardzo wysokim poziomie. Potrafi doskonale dobierać materiał, dobrze go miksować a w dodatku często scratchuje (przez pewien okres w swoim życiu zajmował się hip-hop’em). Tworzy jedyne w swoim rodzaju widowisko, co pozwoliło mu osiągnąć wielką sławę.
Dzięki swoim występom na łamach radia BBC 1 udało mu się dotrzeć do milionów słuchaczy na wyspach brytyjskich. Wielokrotnie grywał na najbardziej prestiżowych imprezach na ‘Wyspach’ ( Creamfields, Hard House Academy) i nie tylko, grając między innymi z takimi gwiazdami jak Fatboy Slim, Felix Da Housecat, Paul Van Dyk oraz Tiesto.. Jest dwukrotnym laureatem nagrody na najlepszego dja według magazyny MixMag. W ciągu kilku lat, Eddie stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci pochodzących z Wielkiej Brytanii.
Wiele by można napisać korzystając z wszelkich źródeł… Jego po prostu trzeba zobaczyć na żywo.


Alex Kidd
Alex Kidd demoluje klubowe podwoje swoją techniką i niszczycielskimi niczym huragan setami. Jest jednym z tych djów, którzy skupiają się na europejskiej odmianie Hard Trance’u oraz Hardstyle’u. Jego sety to zazwyczaj wybuchowa mieszkanka połączona z wieloma niespodziankami, jakie zawierają jego występy.
To prawdziwy showman kiedy tylko staje za deckami. Jego sztuczki, jakie robi używając miksera często wprawiają ludzi w szał.
W roku 2003 Kidd został menagerem labelu Goodgreef Recordings, na łamach którego, wyszedł jego debiutancki album. Alex był także gościem w radiu Galaxy w programie Andy Durrant’a, miał okazję grać na imprezie Judgement Sunday na Ibizie, na wielu imprezach imprezach Londynie oraz Bristolu.
Najlepszym rokiem dla Kidda był rok 2004 kiedy to zapewnił sobie bookingi na HQ Amsterdam, Inside Out, Dance Academy, Wildchild, Bionic, Polysexual, Sundissential & Garlands, Creamfields. Oczywiście nie można zapomnieć, że w tym także roku został wskazany przez artystę Yoji Biomechanika jako dj’a, na którego należy zwrócić szczególną uwagę w przyszłości.
W roku 2005 Alex rozpoczął tour po Australii i Nowej Zelandii gdzie właśnie miał okazje zagrać koło Yoji’ego.
Nie skupiając się wyłącznie na graniu jako Dj, Alexx produkuje i systematycznie wydaje muzykę na Rough Stuff, Nukleuz’s Black Label, One Inch Records i wielu innych doskonałych wytwórniach.


Nastia BeautyAnastasia Topolskaya. Tak właśnie brzmi prawdziwe imię i nazwisko 22 letniej Djki z Ukrainy, której video na popularnej stronie youtube obiegło chyba wszystkie zakątki globu – Nastia Beauty.
Urodziła się we wschodniej części Ukrainy. Obecnie studiuje handel na uniwersytecie w Donetsk (Donetsk National University). Na co dzień pracuje w KISS FM – najpopularniejszej stacji na Ukrainie, na łamach której ma swój radio show zwany Bigudi.
Nastia od małego odczuwała „pociąg” do muzyki i to właśnie zainspirowało ją do tego, by obrać kierunek, jakim żyje po dziś dzień. Pierwszy publiczny występ miał miejsce w mieście Ivano – Frankowsk 30 Września 2005 roku. Była to jej pierwsza impreza i już występowała w roli headlinera. Nie potrafi dokładnie sprecyzować swojego stylu gry, gdyż nie skupia się tylko na jednym gatunku, a raczej posiada zdolność elastycznego dopasowania seta do imprezy oraz publiki. Grywała wielokrotnie techno., minimal, breaks a nawet drum ‘n’ bass. Bardzo wszechstronna i utalentowana kobieta. Dj, producent i promotor w jednym. Produkuje pod szyldem Mind Hunters, organizowała wiele imprez z serii Bigudi. Wszyscy dokładnie pamiętamy ją z występu na Kazantip, gdzie dała pokaz djskiego kunsztu połączonego z kobiecą gracją, a ta w pakiecie z idealnie dopasowanym repertuarem dała wyśmienitą mieszankę. Jeśli chodzi o większe imprezy, to miała okazję zaprezentować się na ukraińskiej edycji Global Gathering. Jeśli chodzi o hobby – Nastii duszą zawładnęła moc obrazu. To właśnie dzięki zdjęciom wyraża sama siebie. Sama obmyśla koncepcję pracy, a następnie staje się jej integralną częścią.
Plany na przyszłość ? Własnie rozpoczął się jej tour po Europie ale stara się żyć tym co przynosi jej każdy poranek. Oczywiście ściśle wiąże swoją przyszłość z muzyką oraz graniu dla ludzi.


SET DO POBRANIA

http://www.sendspace.com/file/ivvqk7

Produkcje:

http://www.myspace.com/mind-hunters
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →