News

Dziś w TVP2 'Berlin Calling’!

Jest szansa, że tysiące klubowiczów i ich znajomych dziś wieczorem zwiększą oglądalność drugiego programu telewizji polskiej. Kto jeszcze nie widział 'Berlin Calling’, musi wreszcie to zmienić, kto widział pewnie chętnie zobaczy po raz drugi czy kolejny.

Mamy nadzieję, że Wojtek znany jako DJ W nie będzie miał nic przeciwko, jeśli przytoczymy tu jego słowa zachęty, które zamieścił wczoraj na swoim facebookowym profilu:

„Zazwyczaj dzielę się tutaj muzyką, dzisiaj chciałbym Was zachęcić do obejrzenia filmu, choć zapewne większość z Was już go widziała – dziś na antenie TVP 2 (godz. 21.45) BERLIN CALLING – absolutnie kultowa pozycja, może niekoniecznie ze względu na fabułę i obraz, ale na pewno z powodu MUZYKI, którą wyprodukował Paul Kalkbrenner (on też zagrał główną rolę w filmie). Znalazły się na ścieżce dźwiękowej takie hymny ostatnich lat, jak choćby „Sky and Sand” czy „Aaron”. Jednak moja przygoda z muzyką Paula zaczęła się na długo przed filmem, kiedy to w moje ręce wpadł mi TEN vinyl („Gebrunn Gebrunn”). … Ps. Podobno w okularach jestem trochę podobny”.

A zatem dziś wieczorem o 21:45 wszyscy zasiadamy przed telewizorniami i oglądamy Paula Kalbrennera w roli, która zmieniła jego życie – od tego momentu ten zdolny producent już zawsze był i pewnie będzie kojarzony z „Berlin Calling”. Jeżeli widzieliście ten film – dajcie znać, co o nim sądzicie.

Paul Kalkbrenner – Gebrunn Gebrunn
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →