News

Dwa polskie numery u Marcela Woodsa

Czas na wyjątkowe zestawienie – dwa polskie utwory łącznie trzech polskich producentów, wydane prawie jednocześnie w wytwórni należącej do dobrze Wam znanego didżeja i producenta Marcela Woodsa czyli Musical Madness.  

Na pierwszy ogień idą dwaj panowie – Oen Bearen i Emdi, którzy przygotowali kawałek zatytułowany „Troll”, wyróżniający się zdecydowanie masywnym dropem, którym nie pogardziliby producenci (i imprezowicze) electro-housowi czy dubstepowi.

Z drugiej strony wejście po breakdownie przypomina też trochę mocarne dropy sprzed ładnych paru lat, które można było znaleźć w pierwszych electro-trancowych kawałkach Marco V, Richarda Duranda czy samego Marcela Woodsa.

Oen Bearen & Emdi – Troll [OFFICIAL]

Kilka dni wcześniej ukazał się w Musical Madness świeży numer Fafaqa „The Drill”. Tu w breakdownie więcej mamy melodii i przestrzeni, słychać szwedzkie podejście do festiwalowej euforii, a po brejku atakują nas na pewno skuteczne na parkiecie motywy odsyłające nas do eventowych bangerów chociażby Nickiego Romero. Trzęsię się tu wszystko i spiętrza, z każdym kolejnym taktem potęguje się hałas i o to tu zapewne chodziło. Kilku sławnych electro-big-roomowych wariatów może czasem sięgnąć po ten numer, bo imprezowy potencjał tu jest na pewno.

Fafaq – The Drill [OFFICIAL]
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →