Eventpromo

Drugi etap sprzedaży biletów na ASOT 850 już dziś o 20:00!

Drodzy Fani A State of Trance
 
już dzisiaj możemy Wam powiedzieć że będziecie mieli okazję bawić się w towarzystwie fanów trance z całego świata. (wkrótce tej sprawie poświęcimy całego newsa.)

W związku z tysiącami maili które otrzymujemy My i nasi partnerzy z bileterii, potwierdzamy uruchomienie sprzedaży kolejnych biletów we wtorek 31 października o godzinie 20.00 .

Bilety będzie można zakupić za pośrednictwem bileterii:

ftb.pl
 
Do sprzedaży trafiają bilety standard upoważniające do przebywania w – sektorach A i B (płyta i trybuny I piętro) w cenie 259 pln

UWAGA! Jeżeli płyta się przepełni (sektor A) służby porządkowe mają prawo odmówić wejścia na sektor A i poprosić o przejście do sektora B (miejsca siedzące na poziomie 1, nienumerowane)

W sprzedaży pojawią się także bilety na sektor C poziom III – miejsca siedzące, nienumerowane w górnej części hali z możliwością przemieszczania się w ramach sektora, bez możliwości przejścia do innych sektorów A,B,VIP,SKY BOX)

Sektor C posiada własne punkty gastronomiczne, oraz infrastrukturę sanitarną. 

Bilety na sektor C w promocyjnej cenie – 219 pln 

Po wyprzedaniu puli promocyjnej ruszy sprzedaż następnej puli na sektor C w cenie 249 pln
W sprzedaży nadal pozostają bilety VIP w specjalnym VIP ASOT BOX-e w cenie 700 zł plus koszt wysyłki. (UWAGA, ostatnie sztuki )

Już niebawem do oferty zostanie dołączona sprzedaż  Exlusive SKY BOX-ów w indywidualnej, ograniczonej ofercie.
Zaproszenia na Meet & Greet ASOT 850 upoważniać będą do spotkania z Arminem Van Buurenem oraz innymi artystami ASOT 850.  Więcej szczegółów o raz termin rozpoczęcia sprzedaży zostanie podany w ciągu najbliższych 3 tygodni.

UWAGA Zadajecie wiele pytań dotyczących niepełnosprawnych. Ze względów bezpieczeństwa, które jest dla nas najważniejsze,  jak i logistyczne przygotowanie Areny( platformy dla wózków )
bezpłatne wejście razem z opiekunem posiadającym bilet przysługuje osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich mających przy sobie w momencie wejscia odpowiednie dokumenty. Dla tych osób przygotowaliśmy dedykowane , osobne wejście.
 
Bardzo prosimy osoby na wózkach, których opiekunowie zakupili już bilet o zgłoszenie tego faktu na adres mailowy [email protected] ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.
Pod tym samym adresem czekamy również  na inne Wasze ważne pytania. Prosimy o cierpliwość, otrzymujemy setki maili na które odpowiadamy w miarę możliwości.

BILETY: OD 31.10.2017 na ASOT.WLOTKI.PL :

Standard (sektor A i B)
– 169 PLN (wyprzedane)
– 199 PLN (wyprzedane)
– 219 PLN (wyprzedane)
– 239 PLN (wyprzedane)
– 259 PLN (wyprzedane)

Standard (sektor C)
– 219 PLN –  wyprzedane
– 229 PLN – dostępne

VIP
– 600 PLN (wyprzedane)
– 700 PLN (wyprzedane)
– 800 PLN (dostępne)

Sektor A i B to płyta oraz I piętro trybun z możliwością przemieszczania się pomiędzy trybunami a płytą. Sektor C to wyższe partie trybun bez możliwości wejścia na sektor A i B.
 Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →