Eventpromo

Dreamstate w Gliwicach 'jedną z najlepszych trance’owych imprez na świecie’?

Rozmach pierwszej europejskiej edycji Dreamstate robi wrażenie na każdym miłośniku muzyki trance. Nie tylko zresztą w Polsce, czego dowodem potwierdzenie obecności klubowiczów z ponad 40 krajów! 
Wśród gości specjalnych w Gliwicach będzie też Wam znana trance’owa rodzinka z Irlandii, których klipy prosto z samochodu oglądaliście pewnie nie jeden raz i nie dwa! 'Real Trance Family’ napisali swoim fanom tak:
„Kto dołącza do nas na Dreamstate Poland 27 kwietnia? Zarezerwujcie sobie tę datę, zbliża się nowe video przygotowane specjalnie dla jednej z najlepszych trance’owych imprez na świecie #TME #Dreamstate #Europe #poland #gliwice”. 
Oczywiście trudno jest nasze Dreamstate porównać do dużych, często kilkudniowych festiwali z muzyką trance, ale w kategorii imprezy halowe na pewno kwietniowy event można zaliczyć do takich, które pod względem line-upu robią największe wrażenie. Wielu znakomitym imprezom świata do szczęścia wystarczyłaby obecność np. samego Paula Van Dyka z Ferrym Corstenem. Albo samego Oakenfolda i Vini Vici. Albo ALy & Fila i Schulza. Patterson z Liquid Soul daliby radę, Ottaviani z Emerym też. I tak dalej i tak dalej…
Świetnie wyglądałby line-up z trzema nazwiskami z tej grupy, z czterema wyglądałby już niesamowicie, a z pięcioma?

Tymczasem w Gliwicach wielkich nazwisk, w dodatku będących wśród Waszych ulubieńców jest więcej. Jest ich co najmniej DZIESIĘĆ! A dla wielu z Was nawet WIĘCEJ NIŻ DZIESIĘĆ! Czyż to nie brzmi nieprawdopodobnie? 
Imprezowicze z ponad 40 krajów dobrze wyczuli, że w Gliwicach stanie się coś wyjątkowego na skalę światową. Wiemy, że Wam, czytelnikom FTB.pl nie trzeba specjalnie tłumaczyć, jaką siłę ma ten line-up i co się może zdarzyć 27 kwietnia. Wiemy, że znacie dobrze wszystkie gwiazdy z line-upu i o każdej z nich moglibyście powiedzieć dużo. Zdanie od Real Trance Family zainspirowało nas jednak raz jeszcze do przemyśleń i wniosków, no przecież oni mają dużo racji, prawda?
Do zobaczenia 27 kwietnia na parkiecie! #MiastoGliwiceZaprasza
 
Dreamstate Europe 2019 line-up:
PAUL VAN DYK 
PAUL OAKENFOLD 
FERRY CORSTEN 
MARKUS SCHULZ  + ADINA BUTAR
EMMA HEWITT
ALY & FILA 
GARETH EMERY
GIUSEPPE OTTAVIANI 
SIMON PATTERSON 
LIQUID SOUL 
VINI VICI 
MENNO DE JONG
ALPHA9 
ERIC SENN 
UCAST 
MACIEJ WOWK
WLOTKI:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →