News

Double U & SS zagrają na twojej domówce? (konkurs!)

Dotychczas duet dj-ów i producentów z Bydgoszczy zaskakiwał nas swoimi produkcjami i setami. Tym razem panowie postanowili „zaszaleć” nieco inaczej i jakiś czas temu zamieścili na myspace taki oto konkurs:

 

„Domówki, kto z nas ich nie lubi? Klimatyczne imprezy organizowane w domach dla grona przyjaciół. Co byście powiedzieli na domówkę na której gramy my? Totalnie za free. Jedynym warunkiem, jaki musicie spełnić, to gwarancja dobrej zabawy! Termin to 10 listopada. Napiszcie do nas maila na adres [email protected]. W mailu prosimy napisać o lokalizacji tej imprezy i przewidywanej ilości osób, no i oczywiście spróbujcie nas  przekonać, że to właśnie do Was powinniśmy się wybrać”

 

Skąd ten nietypowy pomysł? Postanowiliśmy o to zapytać samych pomysłodawców.

 


Wojtek: To proste – jesteśmy świrami! A tak poważnie – tyle się mówi o kryzysie w branży. O tym, że ludzie nie chodzą na imprezy itd. Wymyśliliśmy, że tym razem my „wyjdziemy” do ludzi. Zburzymy bariery, które dzielą klubowiczów i dj-ów i wspólnie zrobimy dobrą bibkę. Ma to być pierwsza z serii nietypowych imprez, które chcemy w przyszłości organizować – pomysłów nam nie brakuje!.

 

Sebastian: Pomysł narodził się podczas długiej, wspólnej podróży na jakiś booking. Zastanawialiśmy się, co tu zrobić, aby sprawić by ludzie w dalszej perspektywie wyszli z domów? Jak to ładnie ujął ktoś w jednym ze zgłoszeń, chcieliśmy pójść o jeden krok dalej w kontaktach pomiędzy klubowiczami a DJ-ami. Mieliśmy wiele obaw, ale sądząc po ilości zgłoszeń i zainteresowaniu tą „akcją”, był to strzał w dziesiątkę. Za rok na pewno powtórka!

 


 Uwaga! Wprawdzie konkurs miał trwać do 25.10 a ogłoszenie wyników miało nastąpić dzisiaj, ale udało nam się namówić sprawców zamieszania, by dali jeszcze szansę innym potencjalnym chętnym. Ciekawi jesteśmy, o ile wzrośnie liczba chętnych po ogłoszeniu konkursu na łamach FTB. Zgłoszenia więc będą przyjmowane do soboty, a ogłoszenie wyników w niedzielę 31.10.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →