News

Don Diablo otworzył kolejną wytwórnię. „To mój plac zabaw dla bardziej klubowej muzyki”

Gwiazda muzyki elektronicznej Don Diablo otwiera nowy segment wytwórni HEXAGON, który w założeniu ma być placem zabaw” dla bardziej klubowego stylu EDM. Sprawdź!


HEXAGON w świecie NFT

Pierwsze informacje odnośnie nadchodzącego projektu wytwórni mogliśmy usłyszeć już w grudniu poprzedniego roku, kiedy innowacyjny projekt NFT Diablo  HEXHIBIT III – został sprzedany do kolekcji muzealnej, która prezentuje oryginalne prace najbardziej rozpoznawalnych artystów swojego kręgu sztuki. 

Przeczytaj także: Habstrakt dołącza do line-upu jednego z polskich festiwali. Gratka dla fanów bass house’u

Możemy tam znaleźć prace artystów takich jak Andy WarholJean-Michel Basquiat i Banksy, a wraz z wypuszczeniem projektu, możemy tam również wyszukać popularne logo wytwórni HEXAGON. Sześciokątna, strzelista konstrukcja została sprzedana na aukcji w Sotheby’s za 1,2 miliona dolarów. Nazwa przedmiotu aukcji, HEXHIBIT, zwiastować miała nadchodzące odświeżenie marki HEXAGON poprzez założenie nowego segmentu wytwórni będącego placem zabaw” holenderskiej ikony muzyki elektronicznej.
HΞXHIBITION jest moim placem zabaw, na którym mogę wydawać więcej muzyki klubowej, aby przywrócić ją do podziemia i na parkiety na całym świecie. Jestem bardziej niż podekscytowany, że mogę ponownie odkryć tę stronę muzyki, rodzaj muzyki, który sprawił, że zająłem się muzyką elektroniczną w okresie dorastania
Głównym przesłaniem najnowszego projektu holenderskiego producenta jest zapoznawanie odbiorców z wirtualnym światem, w którym sztuka może się ukazywać pod wieloma postaciami, a w tym w najnowszych wydaniach HEXHIBIT. Każde nadchodzące wydanie nowego projektu będziemy mogli usłyszeć w specjalnie przygotowanej galerii świata Metaverse, w którym Don Diablo będzie się starał coraz to bardziej uczestniczyć. Jak prezentuje się pierwsze wydanie nowego projektu Holendra? 

Movin udanym początkiem HEXHIBIT

Utwór Movin to nic innego jak solidna dawka sprawdzonego brzmienia w wydaniu tech house od niemieckiego producenta Lukasa Maxa, występującego pod nowym aliasem Crusy. Cała aranżacja utrzymana w dość prostym, aczkolwiek chwytliwym wybrzmieniu odnajdzie się świetnie na każdym parkiecie nadchodzącej domówki, a samplowany wokal może przywrócić wspomnienia imprez z początku lat dwu tysięcznych. Aby być na bieżąco z najnowszymi wydaniami z HEXHIBIT, zaobserwuj nas na Facebooku.

Crusy – Movin, posłuchaj

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →