News

„Do It To It” w wersji Habstrakta. Najlepszy bass house’owy remix tego roku?

Jak brzmi Do It To It, jeden z największych EDM-owych hitów ostatnich lat, w wersji od Habstrakta? Sprawdź!


Habstrakt, fenomen sceny bass house

Wysokiej jakości produkcje i charakterystyczne brzmienie Habstrakta utrzymane na przestrzeni lat wciąż przyciągają uwagę słuchaczy na całym świecie, a jego wydawnictwa ukazują się w tak znanych wytwórniach jak Never Say Die, Mad Decent i Monstercat.

Przeczytaj także: Jauz łączy rap i dubstep w swoim nowym utworze

Jednocześnie Habstrakt, działając pod managementem Insomniac, jest jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów na całym świecie, grając na najważniejszych festiwalach, takich jak EDC Las Vegas, Ultra Music Festival w Miami, Lollapalooza Paris czy Hard Summer w Los Angeles. Przy tak dużym zainteresowaniu Habstraktem możemy się spodziewać co najmniej kilku większych projektów w tym roku, a już teraz mamy okazję posłuchać jego wersję Do It To It od Acraze’a, który jest jednym z największych EDM-owych hitów ostatnich lat!

Do It To It w wersji od Habstrakta

Cały remix jest bardzo prostym kawałkiem niezawierającym zbyt wielu elementów. Oprócz refrenu w głównej mierze opiera się on o atmosfery, które w połączeniu z charakterystyczną linią wokalną stworzyły klimat, który idealnie sprawdzi się zarówno w klubie, jak i podczas większego wydarzenia. Oprócz tego kawałek nie wyróżnia się absolutnie niczym spośród pokrewnych z klimatu UK bass i sprawia wrażenie dosyć przehype’owanego utworu. 
Warto przypomnieć, że najnowszy remix będziemy mieli okazję usłyszeć już jutro 6 sierpnia podczas Goldhill Festival odbywającego się na Kaszubach, gdzie wraz z Habstraktem wystąpi między innymi Curbi, będący jednym z najbardziej wszechstronnych producentów obecnej sceny EDM. Bilety na wydarzenie zgarniecie w linku tutaj bądź na miejscu wydarzenia w kwocie 120 zł. Aby być na bieżąco z najlepszymi premierami świata EDM, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Acraze – Do It To It (ft. Cherish) [Habstrakt Remix]

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →