Zeus

Zeus
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/pages/dj-zeu5/215165691881052

Piotr Cackowski aka Zeu5 to 21-letni dj z okolic Płocka. Z muzyką ma do czynienia od dzieciństwa.
Początkowo próbował odnaleźć się w hip-hopie lecz stwierdził, że to nie to. Na dobre zainteresował się z muzyką klubową 9 lat temu po obejrzeniu programu Club Rotation. Kilka lat później postanowił zostać dj’em oraz zdał sobie sprawę, że to jego pasja.
W 2008 roku zakupił swój pierwszy setup złożo
ny z mixera Numark Dm1050 oraz odtwarzacza cd Gemini Cdx2400 . Wcześniej jak większość trenował na vitrual dj. Codzienne kilkugodzinne treningi przyniosły efekty.
Dwa lata później wymienił swoje odtwarzacze na nowe Numarki NDX400. Przełomowym momentem był wrzesień 2010 roku kiedy to miał możliwość zagrać w Pubie Loch w Płocku. W 2011 przyszła kolejna szansa. Wziął udział w półfinałach FTB Music Academy-Ogólnopolski konkurs dj w klubie kino Płock. Wystąpił także w eliminacjach w I Plażowym Turnieju Dla Dj-ów w klubie Euphoria w Łebie. Wystepował w takich klubach jak: Loch (Płock), Kino (Płock), Dom Muzyki (Płock), Euphoria (Łeba). Wcześniej grywał w radiach internetowych m.in na kanale HouseSTAGE w radiotp.pl. Co miesiąc nagrywa sety z cyklu In the Mix, a także zaczyna stawiać co raz większe kroki w produkcji muzyki. I choć jest niepełnosprawny to świetnie radzi sobie za konsolą. W swoich setach preferuje House, Fidget-House, Deep House, Tech-House, Progressive House a także Minimal i Techno. Mówi, że „bez muzyki nie żyje”. Jego pasja stała się jego życiem.

Grał z takimi dj’ami jak:
– Sebastian S
– Sovinsky
– CST
– Under B
– Fresh Lemons
– JERRY DEFF
– Jaco G & Procop
– Betweens
– Wildcat
i wielu innych

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →