Zeezoo

Zeezoo
Kraj:
Polska
www:
http://zeezoo.dj.ftb.pl

DJ zeezoo, czyli Kamil Piotrowski pochodzący z Koluszek koło Łodzi urodził się w 1984 roku. Muzyką interesował się od najmłodszych lat kiedy to łamał igły na starym gramofonie babci 😉

Potem przyszedł czas na poważniejsze rzeczy, czyli zajęcie miejsca nie po stronie bawiących się ale po tej drugiej. Zaczął więc grać imprezy z komputera w szkołach oraz na osiemnastkach znajomych i powoli zdobywał doświadczenie w DJ’ingu. Zabawa z komputerem trwała około 5 lat aż do grudnia 2004 roku, kiedy to kupił profesjonalny sprzęt i po raz pierwszy stanął za konsolą wspólnie z DJ’em Żabsonem, tworząc niesamowity DJ’s Team, który na każdej imprezie porywał tłumy w klubach.
Doświadczenie z wcześniejszych lat pomogło mu w bardzo krótkim czasie poznać i przyswoić tajniki sztuki miksowania i sklejania utworów. Jego energiczne sety są bardzo pozytywnie oceniane przez znajomych i zawsze przyciągają ludzi na parkiet.
Obecnie pogrywa w miejscowym klubie wraz z DJ’em Danhill’em.
Muzyka jaką można usłyszeć w jego setach to wszelkie odmiany House’u, głównie electro oraz dobre i mocne trance’owe kawałki.
Miał okazję zagrać z wieloma DJ’ami, między innymi: Żabson, GreenGo, Maat-X, Adi, Key-Pro, BBJ, Danhill, WeAst itd.

Jego sety można ściągnąć i przesłuchać na stronie: http://zeezoo.internetdsl.pl/sety/

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →