Yarosh

Yarosh
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/yarosh

Yarosh swoją przygodę z muzyką rozpoczął pod koniec lat 90 słuchając audycji Bogdana Fabiańskiego „Noc Dj’ów” w radiu RDC. Zainspirowały go tam trance’owe klimaty tworzone przez wielkiego Paula Van Dyka czy duetu Blank & Jones. Gust Jarka z czasem zaczął ewoluować w kierunku bardziej spokojnego a zarazem energetycznego progressive. Wpadły mu w ręce remixy i produkcje Perrego O’Neila i od razu wiedział że trance’owa sielanka dla niego zakończyła się. Nastała era progressive house . Zainspirowany wyczynami Rolanda Klingenberga pogrążył się bardziej w tym gatunku.
Jarek pierwszy raz za konsola stanął w 2004 roku w nieistniejącym już klubie „Markus” w Ostrołęce. Był autorem audycji „Inspiring Waves” w radiu revolusic.com, gdzie prezentował
swoje sety jak i zaproszonych gości min: Luke Portera (UK), Rick Pier O’Neila (ESP), StereoK(GR), Hakana Unsala (ILS). Obecnie udziela sie w houseradio.pl ze swoją audycją „Positive Complex” i ma juz na „koncie” guest mixy takich dj’ów jak DJ.Tarkan (TR),Jacco@Work (NL) i Alter Breed (IL). Jego sety można było usłyszeć w niektórych rozgłośniach radiowych oraz internetowych w Polsce jak i za granicą. Jest także organizatorem imprez tematycznych w rodzimym mieście (Ostrołęka). Obecny styl jaki prezentuje Yarosh to mieszanka techno, tech-house oraz deep house. W jego case’ie znajdziemy produkcje Carlo Lio, Kaiserdisco, Marco Bailey’a, Toma Hadesa, Funk D’Void.
D-Noxa & Beckersa, Jaya Lumena, Alter Breed,Simona & Shakera, producentów z wytwórni Iboga, 68 Rec, Frisky,Audio Logic, Baroque, Armada, GU.
Nie ukrywa że w niedalekiej przyszłości chciałby sprawdzić się jako producent.

Strony:
http://www.residentadvisor.net/dj/yarosh
MYSPACE.COM
HOUSERADIO.PL
TWITTER.COM
FTB.PL
HOUSE-MIXES.COM

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →