Yacho

Yacho
Kraj:
Polska
www:
http://www.yacho.com.pl

Yacho – promotor i miłośnik house’owych dźwięków w różnych odmianach, twórca wielu znakomitych mashup’ów, a przede wszystkim autor setów z cyklu „For The Love Of House”, zawierających starannie wyselekcjonowane światowe house’owe brzmienia z najwyższej półki.

Swoją dj’ską przygodę rozpoczął w 2003 roku i od tamtego czasu można było go usłyszeć m.in. w takich wrocławskich klubach jak Vulevu, Alibi, Another Planett, Antidotum, Loft.

W latach 2007-2008 podczas zagranicznego pobytu w UK rezydował w klubie Oscar’s Cafe w Stratford, gdzie rozwijał swoje umiejętności i miał okazję grać u boku takich znanych brytyjskich dj’ów jak Anthony Brooks, Paul Morrell, Scruby, Sheila, Wardy.

W swoich setach największą uwagę przywiazuje do doboru repertuaru oraz techniki miksowania, prezentując energiczne i taneczne brzmienia z dużą ilością wokali, pianina i saksofonu.

Podczas występów wielokrotnie eksperymentuje z muzyką na żywo dodając znane sample i acapelle z innych utworów, kreując w ten sposób nowe nie słyszane nigdzie dotąd brzmienia, przekazując jednocześnie publiczności pozytywną energię jaką niesie ze sobą prawdziwa muzyka.

Podażając swoją własną drogą w pogoni za marzeniami, jakiś czas temu zaczął szkolić się i stawiac pierwsze kroki w produkcji muzycznej. Dzięki konsekwencji w działaniu wierzy, że cieżka praca przełoży się w końcu oczekiwane efekty i przyniesie ogromną satysfakcję.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →