Wolf

Wolf
Kraj:
Polska
www:

–DJ FORMACJI D-CLUBB – BYŁY REZYDENT CLUBU FOBIA w Szydłowcu. —

DJ WOLF urodził się 09.01.1991 r. Pochodzi z Szydłowca k. Radomia. Muzyką elektroniczną zainteresował się w wieku 12 lat podczas nasłuchiwania audycji w radiach internetowych. Wtedy sam postanowił być prezenterem radiowym i spróbować własnych sił w prowadzeniu audycji. Podczas audycji nadawał z popularnego Winampa.

Po dość krótkim czasie przestawił się na Virtual DJ i Traktor DJ Studio 2. Po roku opanował już „Traktorka” i grywał na dyskotekach szkolnych. Wraz z okresem gdy grywał na „Virtualu” stworzył swój pierwszy utwór na programie eJey. Po długim okresie zabawy w eJey-u przerzucił się na FL-a. Właśnie w tym programie wraz z pomocą kolegów po fachu udoskonalał swoją technikę tworzenia. W wieku 14 lat zapisał się na kurs DJ-ski, który prowadził DJ Whizz z Radomia. Kurs zakończył się wystąpieniem w prawdziwym klubie muzycznym jakim był Czarna Owca w Radomiu.

W 2007 roku wraz z DJ FeeX-em i DJ Neon-em, których poznał ich na kursie, założyli Formację Muzyczną D-CLUBB. Od tamtej pory mixuje pod nazwą właśnie tej formacji. W wakacje 2007 wraz z przyjacielami z D-CLUBB dowiedział się, że w ich miasteczku ma powstać Klub Muzyczny FOBIA. Dzięki wspólnym staraniom zostali tam rezydentami. O Naszym występach dowiadywali się menagerowie pobliskich klubów. Dzięki nim zaczęli grywać w takich klubach jak Atlanta w Maliszowie czy Odyseja w Starachowicach. Gatunek muzyki jaką prezentował D-CLUBB przypadał do gustu klubowiczów i dzięki temu mogli gościć tam klika krotnie.

Podczas imprez konsolete dzielił z takimi DJ-ami jak: Darek Janik, Bitt, Pablo, Bolek, Braincreator, Roteiro, Adus, Volume, Whizz, Redox, Scoripon, Feel-X, Drop, Żyto, Aren’t, Frost, Przemas, Cyprex, Lecho, Sander Heaven, Oceans Basse, Jakubos, i wieloma innych.

HOBBY: Pordukcja muzyki, Tworzenie stron WWW.
ULUBIONE GATUNKI: House, Electro-House, Progressive, Techno.
ULUBIENI DJ’e / WYKONAWCY: Tiddey, Cargo, 4 Strings, Mondo

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →