Willy

Willy
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/djwillypl

Dj, organizator i promotor imprez klubowych. Gra od 2004r. Najlepiej czuje się w klimacie wibrującego elektro, energicznego pumpin’u, rytmicznego funk’u oraz ostatnio breakbeat’u.

Jego dj’ska dewiza sa słowa Sander’a Kleinenberg’a :
„DJ powinien być pewnego rodzaju filtrem – wyłapywać co jest dobre, a co kiepskie, co jest gorace, co poruszy dancefloor, a co nie. I je–li nie robisz tego jako DJ, wtedy według mnie po prostu nim nie jesteś (…)” Dlatego często w swoich setach wychodzi poza ramy gatunków, eksperymentując z niekonwencjonalnymi dźwiękami, a to wszystko przyozdabia w delikatne vocale, które sa niczym wisienka na jego muzycznym torcie.

Uwielbia wczuwać się w muzykę jaka gra, łapać kontakt z ludźmi stwarzać z nimi muzyczny jedność – zatapiając sie w dźwięki, zamieniać klub jeden organizm bijacy wspólnym rytmicznym beatem; bo jego zdaniem dj’a najlepiej charakteryzuje jego muzyka , która płynie prosto z jego serca oraz klimat jaki tworzy, wraz z tańczącymi w rytm czarowanej przez niego muzyki ludźmi.

Gral m.in. w: Opium, Lemon, Klatka, Extravaganza, Nimfa Club, Hotl, Space, Diuna, Apartament, Podobno, Ground Zero, Piekarni

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →