White Noise

White Noise
Kraj:
Polska
www:

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął we wczesnych latach 90 kiedy na parkietach panował Dr Alban, Haddaway czy też 2 Unlimited. Początkowo były to imprezy prowadzone przy użyciu nośników kasetowych, które z czasem zostały wyparte przez płyty cd, a imprezy zyskały zupełnie innego wymiaru. W pewnym momencie pasja do muzyki została ostudzona sportem i przez pewien czas spełniała ważny dodatek do sportowego stylu życia.
Prawdziwy powrót nastąpił w 2005 roku podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. W Londynie serwował klubowe klimaty swoim rodakom. Grając w The Fusilier, Pleasure Boat, Mcgowan’s, Saffran oraz Club Q zapewniał gorące klimaty oraz przyjazną atmosferę wszystkim bawiącym się klubowiczom. Po powrocie do Polski w 2008 roku zadomowił się na lokalnej – bydgoskiej scenie muzycznej w klubie Cegielnia gdzie pełnił rolę rezydenta. Jako DJ Hw@rang wspólnie z duetem Sound Discovers stworzył projekt Trance Inspiration. Był to cykl imprez przesiąkniętych energetycznymi dźwiękami z pogranicza vocal oraz uplifting trance. W marcu 2008 zajął trzecie miejsce podczas Global Trance –DJ Competition 004 a jego set otrzymał bardzo wiele pozytywnych opinii. W roku 2011 jako DJ White Noise objął rezydenturę w klubie Czarny Kot w Tucholi oraz Red Club w Bydgoszczy.
Obecnie można go usłyszeć w klubie The Loft In-Trim wTredegarze gdzie rozgrzewa parkiet do czerwoności dla swoich rodaków. Imprezy prowadzone przez niego przepełnione tak jak on sam są pozytywną energią. Jest otwarty oraz przyjaźnie nastawiony do odbiorców przez co zyskuje szerokie grono fanów.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →