White Ert

White Ert
Kraj:
Polska
www:

White Ert (Koronowo)

White jest młodym i bardzo obiecującym dj-em. Z muzyką związany jest od najmłodszych lat jednak po raz pierwszy za kosoletą stanął w 2005 w nieistniejącym już klubie Spik w Koronowie. Najlepiej czuje się w klimatach dynamicznych i vocalnych housów, a także w pozytywnych wibracjach disco i funky nie pogardzi też dobrym progresivem czy electro – jego sety są bardzo energetyczne i żywiołowe.
Jak sam mówi nie ma idoli a ludzie których ceni najbardziej to: Jerry Ropero, Junior Jack, Mario Ochoa, David Guetta, Robbie Riviera, Tonka , Steve Angello, Sebastian Ingrosso, Antoine Clamaran.
Miał również okazję zaprezentowania swoich umiejętności przed publikom klubów: Crazy Gołębiewo, Vanila Club Bydgoszcz, VIP Club Bydgoszcz, Acropolis Bydgoszcz, Nova Club Lubiewo, Spik Koronowo,Viva Club Lubiewo,Savoy Bydgoszcz, Arena Kokocko, Arena Izbica Kujawska, Genesis Złotów,Reactor Ryńsk oraz wiele innych. Jako swój dotychczasowy sukces uważa występ na jednym z największych house’owych eventów w Polsce EnHouse 2009 na hali Łuczniczka w Bydgoszczy .
Od stycznie 2008 roku został przyjęty do jednej z największych agencji muzycznych w Polsce – Vip Promotion.
Jego celem jest stawanie się coraz lepszym

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →