Virtualshakers

Virtualshakers
Kraj:
Polska
www:
http://www.virtualshakers.pl

Virtualshaker’s istnieje już od 1.07.2010r
którą założyło dwóch Dj’i z Trójmiasta a mianowicie:

Mateusz Kieroński znany jako Dj.Lopez_x
Ur.W Gdańsku 17.03.1988
Już od najmłodszych lat interesował się muzyką. Jak każdy mały chłopiec zaczynał grac na czym tylko się da. W szkole podstawowej zaczął stawiać swoje pierwsze kroki z muzyka za pomocą swojego przyjaciela Dj.Armaniego. Dzięki właśnie jego pomocy miał okazje poznać podstawy sztuki miksowania. Metoda prób i błędów opanował tą sztukę bardzo szybko. I co szybko zaowocowało. Zaledwie po roku nauki został rezydentem małego klubu ‘’RYS”. Dzięki właśnie temu klubowi i dostępu do profesjonalnego sprzętu mógł się rozwijać. Po 3 latach spędzonych za konsoletą osiągnął pożądany skutek. Został zapraszany do rożnych klubów w Polsce jak i za granicą między innymi :HOLANDIA,NIEMCY,BELGIA,FRANCJA,DANIA,SZWECJA,NORWEGIA i wiele wiele innych klubów w Polsce .Miał okazje występować na rożnego rodzaju imprezach zamkniętych jak i normalnych u boku wielu znanych i lubianych Dj z Polski jak i za granicy. Obecnie dalej szlifuje swoją technikę dj-ską i próbuje swoich sił jako dj-producent.
Występował miedzy innymi w:
Ryś(Osowa),Tropicana(Osowa),Otago(Wejherowo),Siwy Dym(Przywidz),Hollywood(Wierzchucino),Blue Orange(Łubiana),Odlot(Gdańsk-Główny),Blaszany Bębenek(Gdańsk-Główny)Dobry Dzwiek(Gdańsk-Główny,Sahara(Kartuzy),Restauracja Młyn(Bytów),Sonic(Kamienica Szlachecka),Trops(Gdańsk-Oliwa)Blue Star(Dzierżążno),Terminal(Sępulno Krajenskie),Que Pasa(Gdansk-Główny),Tropicalna Wyspa(Sopot),70 club (Sopot).Heaven and Hell(Sopot),Central club(Gdańsk-Główny)Aviator(Gdańsk-Wrzeszcz),Gród Viktorii(Łeba),Concordia(Skarszewy),Pub Doki(Gdańsk-Główny)Tawerna(Jastarnia),Tawerna na końcu świata(Jastarnia) i wiele wiele innych…..
Był rezydentem takich klubów jak:Blue Orange(Łubiana),Odlot(Gdańsk-Główny),Ryś(Gdańsk-Osowa)
Obecnie jeden z rezydentów :
Central Club(Gdańsk-Główny)
Heaven and Hell(Sopot)
Aviator(Gdańsk-Wrzeszcz)

Najczęściej prezentowane gatunki muzyczne to:
Elektro,elektro-house,house ,tri bal,trance,hard-trance,tech-trance,dance,progresive

Dj Ambasador aka Ambrozini (Łukasz Radzki)
Urodził się w 1989r. Swoją karierę zaczął mając 15 lat w klubie „Miasto
Aniołów”w Gdańsku tam grał przez 11 miesięcy. Następnie grywał w różnych
klubach w Trójmieście i nie tylko. Gościnnie zagrał w takich klubach jak:
Viva (Sopot),Hollywood (Wierzchucino), Bowling Club (Elbląg), Mocart (Łeba), Kameleon (Gdańsk-Główny), Medyk (Gdańsk-Wrzeszcz), Morenka (Gdańsk-Wrzeszcz),Atrium (Tczew).Dobry Dźwięk(Gdańsk-Główny),Ryś(Gdańsk-Osowa),Tropicana(Gdańsk-Osowa),Siwy Dym(Przywidz),Blue Orange(Łubiana),Odlot(Gdańsk-Główny),Blaszany Bębenek(Gdańsk-Główny)Sahara(Kartuzy),Restauracja Młyn(Bytów),Trops(Gdańsk-Oliwa)Blue Star(Dzierżążno),Que Pasa(Gdansk-Główny),Tropicalna Wyspa(Sopot),70 club (Sopot).Heaven and Hell(Sopot),Central club(Gdańsk-Główny)Aviator(Gdańsk-Wrzeszcz),Gród Viktorii(Łeba),Banana Beach(Gdańsk Jelitkowo”Plaża”)
Był rezydentem w takich klubach jak: Ryś (Gdańsk), Amazonka (Gdańsk),Tygrys (Elbląg),Odlot(Gdańsk)Kaszubianka (Łeba), Gród Viktori (Łeba), Aviator Club (Gdańsk) i znalazłoby się więcej lecz nie pamięta wszystkich :).
Obecnie jeden z rezydentów :
Central Club(Gdańsk)
Heaven and Hell(Sopot)
Aviator(Gdańsk)
Najczęściej prezentowane gatunki muzyczne to:
Elektro,elektro-house,house ,tri bal,trance,hard-trance,tech-trance,dance,progresive

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →