ViLLa

ViLLa
Kraj:
Polska
www:
http://djvilla.pl

Adrian Wilga (Urodził się 28 grudnia 1989r. w Warszawie)

Jego pasja do muzyki zaczęła się w młodym wieku. Jako nastolatek prowadził wielki zbiór kawałków z różnych gatunków w znacznym przeważaniu utworów klubowych, disco polo, hip hop i pop. W późniejszym czasie spróbował swoich sił w radiach internetowych gdzie został doceniony jako prezenter przez słuchaczy jego audycji. Z początkiem nowej ery młodego człowieka, mianowicie zostanie klubowiczem warszawskich klubów, DJ ViLLA zafascynował się energią płynącą z konsoli dj’skiej i emocjami płynącymi od osoby prowadzącej impreze. Chcąc doznać pozytywnej energii zaczął kompletować programy dj’skie pozwalające odczuć niespotykane dotąd wrażenia.

Pierwszą styczność z konsolą miał w 2007r. w klubie – Ground Zero, gdzie dzięki uprzejmości tamtejszego rezydenta, zagrał swojego pierwszego seta trwającego 30min. Dopiero w 2009r. – DJ ViLLA, postanawia spróbować swoich sił w poważnym miksowaniu oraz w tworzeniu własnych klubowych kawałków i promowaniu się na skale polską jak i zagraniczną. Jak dotąd nie udało mu się osiągnąć szczytów kariery, ale jako młody dj cieszy się z możliwości i szans danych przez zapoznanych muzyków w jego karierze.

Pseudonim:

Pseudonim artystyczny powstał od przezwiska jakie Adrian dostał w młodych latach od kolegów, które przyjęło się aż do dziś. Kojarzenie nazwy z osobą Adriana wśród rówieśników poskutkowało że pseudonim „podwórkowy” wyeliminował wszystkie inne propozycje nazwy artystycznej i przekładając pseudonim na nazwe w/w DJ’a.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →