Viki

Kraj:
Polska
www:
http://www.hcl.net.pl

Należy do poznańskiego kolektywu HCL i jest najmłodsza w ich szeregach. Gra przede wszystkim londyńskie Acid Techno, ale nie ogranicza się muzycznie, wklejając do swoich setów trochę Funky Tekno, Hard Techno. Od niedawna można usłyszeć w jej wykonaniu sety składające się z Acid Hardcore / Hardtek. Jest DJ?ką z dużym potencjałem i mnóstwem energii. Z prawdziwą pasją podchodzi do grania.
Przygoda za dekami rozpoczęła się około 2 lat temu, ale muzyką elektroniczną fascynuje się już od podstawówki. W muzyce UK Acid Techno rozkochała się przez słynny mix Chrisa Liberatora z Techno Party J.
Viki można zobaczyć za dekami przede wszystkim w Poznańskich klubach, jak Balinga, IQ, jeszcze jakiś czas temu w Magazynie (gdy klub jeszcze istniał). Jest jedną z DJ zaangażowanych w organizację dwóch największych wydarzeń undergroundowej sceny techno ostatnich kilku lat w Poznaniu: The Hole i Idependent Sound. Viki poza swoim rodzinnym miastem grała m.in. w łódzkiej LaStradzie, De Mode, w gorzowskim klubie Pozytywv, w Lesznie w klubie Czerwona, w Gdańsku ? kluby Sfinks i Faktoria, Warszawa ? klub NoMercy, Zielona Góra ? Fabryka, oraz na teknivalach w Polsce i innych plenerowych i klubowych party.
Wszystkie dekoracje jakie posiada HCL wyszły spod jej ręki. Jest naszym imprezowym fotografem swojego kolektywu i moderatorem ich strony www.hcl.net.pl, gdzie możecie znaleźć więcej informacji na temat Viki i całego HCL.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →