Valentime

Valentime
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/djvalentime

DJ Valentime czyli po prostu Piotr Falenta ur.14.04.1989 w Dębicy. Jego przygoda z muzyka zaczęła się w wieku 17 lat. Na początku było to tylko zwykłe hobby, natomiast z czasem przerodziło się w pasję, która trwa do dziś. Zaczynał od grania w małych stacjach radiowych gdzie z małą pomocą znajomych nauczył się podstawowych informacji o graniu. Następnym etapem w jego życiu był udzial w swoich pierwszych zawodach organizowanych przez 2 najwieksze kluby w Polsce, Moderne oraz Energy 2000. Dj Champions League tu właśnie jest on zauwazony przez wiele osob z branży muzycznej. Przez pewien okres czasu kreuje swój styl który skupia się w szczególności na rytmach electro-house , house. DJ Valentime w 2009 roku zaczyna odwiedzać kluby w Polsce wraz z swoim przyjacielem Divi M. z formacji MagicVision. Poza występem w Djskiej Lidze Mistrzów, brał udział w Turnieju DJ Connect pod patronatem RMF MAXXX gdzie zajął wysokie 5 miejsce. Na tym się nie skończyło, w listopadzie 2009 uczestniczył w Mistrzostwach Podkarpacia organizowanym przez klub Galeon w Kawęczynie.

Grał między innymi w: Klubie Moderna – Dębica, Klubie Energy 2000 – Przytkowice, Klubie Exclusive – Dębno, Klubie Level – Nowy Sącz, Klubie Feniks – Machowa, , Klubie Układ – Oświęcim, Klubie Heaven – Busko Zdrój, Klubie SKR – Obsza, Klubie Iguana – Brzozowa, Klubie Galeon – Kawęczyn. Klub Arkadia – Stalowa Wola

Styl muzyczny jaki prezentuje to głównie electro-house, electro oraz vokalne odmiany house. Jak sam twierdzi musi być otwarty na różne odmiany muzyki, dlatego stara się dostosować klimat muzyczny do klubu w którym gra.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →