Va-mose

Va-mose
Kraj:
Polska
www:

Vamoose!, znany także jako Poldee urodził się w 1987r w Lesznie. Od najmłodszych lat, jego głównym zainteresowaniem była sztuka mixowania oraz muzyka house. Na przełomie 2003/04 roku postanowił wziąść udział w warsztatach organizowanych przez firmę Pioneer „PIONEER DJ SCHOOL”. Szczególne zainteresowanie wzbódziły w nim zajęcia, na których rozmawiano o budowie utwórów, dostępnego sprzętu oraz oprogramowania do produkcji muzyki. W 2005 roku 18-sto letni Poldee stworzył singiel, „Reconsider” , który był na play-listach wielu Dji, najbardziej znani z nich to Dj Jose i Johnatan Ullyses.
Utwór ten wydany został w Holenderskim labelu MFL Recordings. Kolejna produkcja Poldee’go, to „Ready to go”, która także była grana przez wielu dobrze znanych Dji, jednakże nigdy nie została wydana przez żaden label.
w 2006 roku rozpoczął współpracę z swoim dobrym znajomym Mikem Cortezem. Stworzył z nim wiele świetnych kawałków pod nazwą „Mike Cortez & Poldee” lub „Livin’ So Fast”.
Najbardziej znanym jest utwór zatytułowany „Behind The Decks” z vocalem Lj’a MTX’a, grany przez takie sławy jak m.in. Antoine Clamaran, Sebastian Drums i Hatiras,
wydanym na vinylu przez francuski label Work Machine Rec.
Na początku 2010 roku działając jako Vamoose! stworzył kilka ciekawych produkcji takich jak „Get a Life”, wydanym przez Sensitive Square Rec. oraz remix utworu „Club” Dja Inoxa

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →