Underfunk

Underfunk
Kraj:
Polska
www:

Underfunk. A tak naprawde Radek Sokołowski. Od zawsze interesowały go elektroniczne brzmienia, zaczęło się od słuchania „techno”, przez różne gatunki, aż po house, któremu to pozostał wierny. To właśnie ten nurt muzyczny zapoczątkował w nim chęć do samodzielnego miksowania. Jak większość młodych dj’ów zaczynał od sklejania pierwszych setów na różnych programach komputerowych, co przynosiło mu ogromną frajdę i nakłoniło do złożenia własnego setup’u w 2008 roku. Od tamtej chwili sukcesywnie pracuje nad doskonaleniem swoich umiejętności dj’skich.

Jest finalistą i laureatem wielu konkursów dj’skich, zwyciężył m. in. w konkursie „Funk Star” organizowanym przez klub Bohema w Siedlcach, „Vidoemix” organizowanym przez klub Sunday, „LFX DJ CUP” organizowanym przez sklep LFX w Warszawie. Zajął też II-gie miejsca w Plażowych Mistrzostwach Dj’ów organizowanych przez klub Euphoria w Łebie oraz w Ogólnopolskich Mistrzostwach Dj’ów 2009, które odbyły się w klubie M7 w Białymstoku.

W jego setach pełnych tricków, acapelli, loop’ów przeważają bezkompromisowo house’owe brzmienia, które najtrafniej można określić jako energetyczną, wybuchową mieszankę funkowych, progresywnych, elektrycznych i technicznych dźwięków. Stara się grać to, co najlepsze w muzyce klubowej, wyszukiwać najciekawsze kawałki, by spajać je w setach w jedną całość, co sprawia ogromną radość zarówno klubowiczom jak i jemu samemu. .

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →