Under B

Under B
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/under_b

Under B- a właściwie Bartosz Bartnik, urodził się 5 stycznia 1993 roku w Płocku. Dla Bartka muzyka elektroniczna to nie tylko dźwięk otaczający każdego człowieka na Ziemii, nie tylko daje nam ukojenie i dostarcza rozrywki. On zrozumiał, że jest czymś więcej… Dowiedział się, że można poznać człowieka po muzyce oraz poznać styl jego życia. Muzyka sama w sobie jest ludzkim stylem, sensem ludzkiej egzystencji, budzi w sercu pragnienie dobrych czynów, uspokaja umysł, ułatwia wzlot myśli, a gdy trzeba, pobudza do walki. Lecz pamięta o słowach pewnego znakomitego DJ’a: „żeby być dobrym DJ’em, trzeba być najpierw dobrym człowiekiem”.

Dlatego Bartek już od najmłodszych lat zrozumiał, czym jest dla niego muzyka. W jak największym stopniu, swoją przyszłość, właśnie jej chce poświęcić.

Aktualnie jest DJ’em muzyki elektronicznej oraz początkowym producentem.

Swoją przygodę z DJ’ką rozpoczął od swojej konsoli Reloop’a, która nie posiada żadnych wspomagaczy, liczników i bajerów ułatwiających grę, dzięki czemu Bartek nauczył się grać ze słuchu. Teraz za wszelką cenę, chce zacząć grać nie tylko z CD, lecz także z tradycyjnych winyli.

Jego najbliższe plany na przyszłość ? Pokazać się światu jak z najlepszej perspektywy,
ukończyć szkołę średnią oraz znaleźć swoją muzę- natchnienie, które będzie inspirowało go do dalszego działania.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →