Thrillseekers

Thrillseekers
Kraj:
Wielka Brytania
www:
http://www.thethrillseekers.co.uk/

The Thrillseekers

Steve Helstrip jest obecny na scenie muzyki elektronicznej od 6 lat. Począwszy od wielkiego hitu „Synaesthesia” , poprzez „Dreaming of You” ,a także „By Your side” kontynuuje produkcje rozpalających parkiety do czerwoności ,zawierających wiele emocji utworów.
Tworzył remixy dla takich sław jak Tiesto , Timo Maas , Sonique czy Chicane przynosząc wiele melodyjno-euforycznych dźwięków do ich produkcji.

Steve prezentuje się na całym świecie zarówno live jak i poprzez Dj-sety. „The Ministry” , „Gallery” , „Passion” oraz „Godskitchen” mogły poznać jego płynna technikę mixowania , unikalny styl oraz bardzo energetyczne show. To właśnie dzięki tym setom udało mu się po raz pierwszy wejść na listę 'Top 100 DJs’ DJ Magazine w 2004, a następnie uplasować się w pierwszej 50, na pozycji 45 w październiku 2006.

Światło dzienne ujrzała kolejna produkcja. „New Life” znalazł się w posiadaniu Ferry’ego Corstena w grudniu 2003 ,gdy Steve udał się do Holandii by współtworzyć „Sublime” na album Corstena. Ferry oczywiście nieprzerwanie znajdował miejsce dla tej produkcji w swoich setach przez kilka miesięcy.

Żadna biografia Thrillseekers nie będzie kompletna jeśli nie wspomnimy o wszelkich kolaboracjach i koprodukcjach Steve’a. Natychmiast po sukcesie „Synaesthesia” powstał En-Motion i utwory „Truth” w roku 2000 oraz „Getting Away With It” w 2002.
Owocnie rozwijała się tez współpraca z Andym „Pulser” Perringiem jako Insigma ( „Insigma” / „Open Your eyes” / „Avalon” ) ,a także z Timem Starkiem jako Rapid Eye ( „Never Going Back” / „Circa” – „Forever” / „Steeling Beauty” / „Santa Cruz” / „Absolut” )

Thrillseekers ukończył tez ponad 30 remixów dla wielu różnych artystów tworzących utwory w różnych odmianach muzyki elektronicznej. Od Sonique po Sholan , od Tiesto po Timo Maas (dwukrotnie) czy od Chicane po Cequenze. Steve zawsze pozostawiał w nich swój melodyczny , elektroniczny dotyk.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →