Thomas Pain

Thomas Pain
Kraj:
Polska
www:

Kontakt :
tel: 517 508 344, 667 146 680
mail: [email protected]
gg: 9910918

Wieczorek Tomasz czyli Thomas Pain urodził się 20.02.1989 roku. Przez okres 3 lat mieszkał w Poznaniu . Obecnie przebywa w Czarnkowie skąd pochodzi.

Do Poznania przyjechał na studia. Obecnie skończy Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Poznaniu. Pasja do muzyki klubowej pojawiła się gdy miał 14 lat. W wieku lat 16 zagrał na pierwszej poważnej imprezie. Od tamtego dnia pasja do muzyki klubowej i chęć grania na imprezach z dnia na dzień wzrastała. Jeśli chodzi o komputerowe programy do miksowania ulubionym programem po dziś dzień jest Traktor Dj Studio 2. Na tym właśnie programie nagrywał swoje pierwsze sety. Grywa imprezach okolicznościowych m.in. : Połowinkach , 18stkach , weselach .
Z czasem głównym celem została możliwość zagrania na dużej imprezie. Z racji pochodzenia z małego miasta możliwość rozwoju jako dj’a była bardzo ograniczona. Z przyczyn losowych był zmuszony odstawić świat muzyki na dalszy plan. W niedługim czasie przeniósł się do Poznania gdzie zaczął realizować swoje wcześniej określone cele. Większe miasto, więcej klubów, większe możliwości. Ulubionym stylem muzycznym jest electro, electro house, minimal, tech house. W jego setach można usłyszeć ciężkie elektryzujące brzmienia. Z upływem czasu został 2 rezydentem klubu Akumulatory ponieważ na co dzień sprawował tam inna rolę. W marcu tego roku po prawie rocznej współpracy rozstał sie z klubem Akumulatory.
Od jakiegoś czasu próbuje także swoich sił w produkcji utworów.

Grał z Takimi dj’ami jak:
Kosti, Martin Sas, Grzeech, Steve K, Emilio Quark, Edd, Mouzai, Save, Peterski, Owoc, Młody, Zdany, dj Pirs, Paul Pierce.

Kluby w których można było go usłyszeć :
Sonar – Drawski Młyn
Akumulatory – Poznań
Deep – Poznań
Keller – Czarnków

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →