The Sucre

The Sucre
Kraj:
Polska
www:
http://www.thesucre.com

THE SUCRE (former Sucre d’Orge) 

Muzyką klubową zaczął interesować się gdy obejrzał After Movie imprezy Love Parade z 2003r, po czym zdecydował że będzie to jego sposób na życie. Od tego momentu zainteresował się DJ’ką i już w wieku 13 lat zaczął się uczyć! Na początku występował na domówkach, szkolnych dyskotekach, na imprezach w mniejszych miejscowościach a także w radiach internetowych.
W wieku 18 lat założył własną Agencję „Diamond Events” w której zajmował się organizacją imprez klubowych dla licealistów w Warszawie. Od tamtej pory jego kariera zaczęła się rozwijać i zaczęły go zapraszać większe i bardziej znane kluby w stolicy.
W 2011 roku stwierdził że samo granie to za mało i zainteresował się produkcją muzyki! Jego pierwszy utwór „Basic Love” został wydany w wytwórni Starblocks Music z Florydy (USA).
Jego rozwijająca się kariera dała o sobie słyszeć i zaproszono go aby zagrał na festiwalu „Dayglow” w Warszawie! Była to pierwsza edycja tego festiwalu w Europie.
Grał wtedy u boku takich gwiazd muzyki klubowej jak Rank1, Tristan Garner, Gregori Klosman i David Solano! Coraz więcej dawał o sobie słyszeć co poskutkowało kolejnymi zaproszeniami na imprezy muzyki klubowej jak Festiwal Tatarak lub Lech Summer Night. W 2012 ponownie zagrał na „Dayglow”, u boku Sidneya Samsona, R3hab’a (zagrał z nim seta B2B na afterparty tej imprezy). Po tych wydarzeniach kariera nabrała mocnego tempa i zaczął nowy projekt z raperem Frenchy! W 2012 jego drugi utwór „Prog Ress” wydała niemiecka wytwórnia „Betty Beat Records” który dostał się do TOP10 najlepiej sprzedających się utworów w sklepie muzycznym traxsource.com. W grudniu 2012 zagrał na imprezie „Grand Thursday”, z Gwiazdami festiwalu Tomorrowland, Dimitri Vegasem i Like Mike’iem a także z Tristanem Garnerem, East & Young, i Nicole Jackson z Redlight! Na poczatku 2013 roku wydał utwór „Champagne Love” który współtworzył z raperem Frenchy i wokalistką Marielle który wydano w Brazylii w wytwórni „Tronic B7 Records”. Produkcja „Meditation Hill”, w której zaśpiewała uczestniczka polskiej wersji X-Factor Aicha, została wydana z nakładem 3 remixów we francuskiej wytwórni „Phantom Recordings” i dostała się do TOP30 najlepiej sprzedających się utworów na portalu traxsource. W wakacje 2013 wystartował z własnymi podcastami których gośćmi byli już tacy artyści jak David Vendetta (Francja) , D-Unity (Kanada) Audiowhores (UK) i inni. SUCRE poczuł że potrzebuje bardziej rozwinąć swoją karierę i otworzył własną wytwórnię muzyczną „Ercus Records”, gdzie od września wydaje tam utwory z gatunku House, Deep House, Nu Disco i Tech House. Poczuł wtedy że potrzebuje świeżości i stabilizacji w swojej karierze więc zdecydował zmienić swoją ksywę z „Sucre D’Orge” na „THE SUCRE” co pozwoliło mu na odnalezienie się w stylu muzycznym którego szukał od początku swojej kariery. W nowej wytwórni i pod nową nazwą wydał swój pierwszy utwór z gatunku house „Reflection”.W 2013 roku zaczyna również nowy projekt Nu Disco z zaprzyjaźnionym DJ’em i Producentem S Rendish!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →