Talkover

Talkover
Kraj:
Polska
www:

Tackie aka Talkover to Dee Jay urodzony w 1993 roku. Artur, bo tak ma na imię, obecnie mieszka w Wągrowcu, gdzie swoją cudowną muzyką umila życie tamtejszym mieszkańcom. Jego preferowane gatunek muzyczny to tech house, ale nie zamyka się do jednego gatunku.

Muzyka to całe jego życie. Każda chwila w jego życiu spędzona jest przy muzyce. Po prostu tak bardzo ją uwielbia, że nie może się z nią rozstać. Dzięki temu słyszy każdy bit, każdy takt. Po prostu wszystko stawia aby być profesjonalnym DJ’em

Wszystko zaczęło się już w szkole podstawowej, gdy jeszcze nie mógł wejść do żadnego klubu. Przede wszystkim skupił się na muzyce klubowej, która towarzyszy mu do dziś.

W początkach zainteresowań muzyką klubową słuchał utwory takich artystów jak: Westbam, ATB, Lexy, K Paul, Members of MayDay, Tom Novy, Paul van Dyk oraz wielu innych wyśmienitych przedstawicieli tego gatunku muzycznego.

Swoje pierwsze imprezy odbył prawie jak każdy dj na imprezach okolicznościowych, między innymi na osiemnastkach, urodzinach, weselach, imprezach plenerowych.
Od listopada 2011 roku do do maja 2012 był rezydentem w Pubie Kaiser, a od czerwca związał się z klubem Malibu gdzie grał do grudnia 2012. Obecnie jest dj-em w Klubie VIVA Wapno.
Swoje umiejętności cały czas dokształca nagrywając co sety z cyklu Club Session oraz prowadząc audycję w Radiu Mega Beat [www.radiomb.pl]

Jak do tej pory Tackie aka Talkover zagrał w takich miejscach jak: Klub Senso Mielno, Klub Arena Mielno, Klub Underground Cieszyn, Klub Midori Żnin, Klub Viva Wapno Klub Monaco Wągrowiec, Klub Słoneczna Wągrowiec, Klub Malibu Gołańcz, Pub Kaiser Wągrowiec, Pub El-Toro Wągrowiec, Pub Bratanki Mieścisko i wiele wiele innych

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →