Sweet Lady

Sweet Lady
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/djsweetladyofficial

Dj Sweet Lady jest bez wątpienia jednym z największych odkryć 2008 roku. Swoją nieprzeciętną uroda oraz wspaniałymi setami podbiła serca wielu klubowiczów w całej Polsce. Podczas swoich setów zabiera publiczność w podróż po najlepszych stylach muzyki klubowej…
Jej energiczne sety sprawiają że nie można stać w miejscu! Pomimo krótkiej przygody z muzyką, Sweet Lady miała okazję grać w wielu klubach w Polsce, jak również zadebiutowała za granicą – w klubie Syrius (Brezno) na Słowacji oraz Polonia Palais (Bochum) w Niemczech. Grała już u boklu wielkich gwiazd światowej sceny klubowej, takich jak: Fred Baker, Nakadia, Steve Murano, Fragma, Jochen Miller oraz wielu, wielu innych…
W 2009 roku wzięła udział w konkursie organizowanych przez Polską stacje telewizyjną TVN „Zostań dj..em Projektu Plaża” i dostała się do finału jako jedyna kobieta! Po czym dołączyła do FTB TEAM-u.
Natomiast pod koniec 2009 roku została V-ce mistrzynią Polski DEE JAYów biorac udział w konkursie organizowanym przez DEE JAY Mix Club w Klubie Protektor (Uniejów).
Jak dotąd wystąpiła już na kilku eventach: enHouse 2009, Euforia Festival 2010, Sunrise festival 2011…
Sweet Lady mówi: „muzyka jest jej pasją od zawsze i na zawsze” Podczas każdego występu spełnia swoje marzenia przekazując klubowiczom to co naprawdę kocha!

Artist contact: [email protected]
Booking: 605415140
Info: www.sweetlady.pl
www.facebook.com/djsweetladyofficial

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →