Sven

Sven
Kraj:
Polska
www:
http://www.djsven.pl

Dla klubowiczów DJ Sven, dla przyjaciół po prostu Svenio. Początki jego muzycznej historii nie odbiegają raczej od innych.

Sven urodził się w marcu 1989 roku w Warszawie. Z muzyką zetknął się już od najmłodszych swoich lat. Jako młody człowiek zainspirowany elektronicznymi bitami postanowił wsiąknąć w klubowe życie. Jako samouk nadał swoim muzycznym wyczynom wyjątkowy smak. W 2008 roku jego upór w dążeniu do celu i miłość do muzyki zostały docenione. Na stałe wpisał się w kalendarz imprez w Warszawskim klubie SCENA 2000. Tak zaczęła się jego muzyczna kariera. Po roku rozpoczął współpracę z Warszawskimi agencjami. Było mu jednak mało. W 2010 wraz ze swoim wspólnikiem rozpoczął działalność UNITING EVENTS. W 2011 roku kariera Svena została na moment przerwana w związku z narodzinami jego córki. Po kilku miesięcznej przerwie powraca do branży w wielkim dutch’owym stylu jako rezydent klubu Lucid.
„Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką…” Ten cytat najłatwiej pokazuje jak Sven pozbierał się do powrotu.

Sven pokazuje klubowiczom swoją odsłonę grania. Jest On DJem, którego nie tylko się słucha, ale także ogląda. Gdy staje za konsolą wpada w niesamowity trans i zaraża nim publiczność. Najważniejszymi osobami w klubie dla Niego są sami klubowicze. Dzięki takiemu podejściu sety, które gra pełne są emocji by dać publiczności maksimum satysfakcji i zabawy. Przy jego muzyce nie da się ustać spokojnie. Ci, którzy choć raz byli na imprezie z jego udziałem na pewno wiedzą o co chodzi. Sven gustuje głównie w klimatach DUTCH, ELECTRO, HOUSE i FIDGET ale nie pogardzi głębią muzyki technicznej takiej jak Tech-House.
Na imprezach nikt nie spodziewa się co za chwilę wymyśli i jaki remix na żywo wyczaruje. Krótko mówiąc uwielbia zaskakiwać.

Obecnie Piotrek odwiedza różne kluby i czaruje swoimi setami. Za każdym razem gdy gra w nowym miejscu, jest to dla niego niesamowite i niezapomniane przeżycie. Podsumowując. Sven to człowiek, który w czasie swoich kilkugodzinnych setów wyciąga samą esencje swoich możliwości technicznych i muzycznych, skupiając ludzi kochających muzykę i dobrą zabawę w środku swoich zaczarowanych brzmień.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →