Sultana

Kraj:
Francja
www:
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=213527411

Swoją przygodę z mixowaniem Caroline rozpoczęła w 2002 roku, w wieku Lat 16-tu. Pierwsze eksperymenty skupiały się głównie na muzyce Hip-Hop oraz sztuce skreczowania. Pierwsze Kroki jako DJ stawiała w szkole DLA DJ’ów „art of scratching” w DMC DJ School w rodzinnej Belgii. W niedługim czasie muzyczne inspiracje sprawiły, że zaczęła grać też R’n’B i muzykę orientalną. Rozwój muzyczny trwał nadal i tak już rok później można było ją usłyszeć grającą na imprezkach Techno czy Jump. Niedługo Po tym, musiała zrobić sobie przerwę w swojej karierze muzycznej, by skupić się na karierze modelki. W tym czasie wzięła między innymi udział w wyborach miss Belgii, gdzie dwa Lata z rzędu dostała się do finału.
Jak sama mówi, muzyka jest dla niej jak sen, w którym realizuje wszystkie swoje fantazje, tak więc zaraz po sukcesach w świecie modelingu, wraca za konsolę, by kontynuować spełnianie swoich fantazji, tym razem przy dźwiękach muzyki house.
Sultana szybko zainspirowała się nowym zjawiskiem w świecie DJ’ingu – tzw. PDJ (Perfomance DJ’ing). Łączenie seta z tańcem i zabarwionym erotycznie show szybko stało się jej własnym sposobem na granie. W swoim show Sultana łączy wszystkie swoje inspiracje. „Nie jest to tylko nudny Topless DJ’ing, to show, w którym muzyka i taniec zlewają się w jedno, a podane w orientalnym erotycznym sosie sprawia, że nigdy tego nie zapomnisz”.
Gra w najlepszych klubach Świata – lata po całym globie. Ostatnio w swoich setach przemyca komercyjne odmiany house i electro.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →