Ster

Ster
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/sterdj

Pseudonim artystyczny: DJ Ster

Imię i nazwisko: Przemyslaw Gwiaździński

Data urodzenia: 24.09.1990

Debiut w klubie: 31.12.2009 – Protector Uniejów

Preferowane style muzyczne: Dance,disco, pop, 80s, 90s, czasem mocniej (electro, fidget, klubb)

Kluby w których grałem:
*Protector Uniejów- sala dance (gram co tydzień razem z rezydentem), sala zielona, sala klubowa
*Protector Ostrów Wlkp.- sala dance
*Protector Biała- sala dance
*Cherry Łódź
*Pub Cezar Grabów
*Coloseum Kłobuck
*Havana Zawiercie
*Galaxy Koło
*Exotic Turek (dawny Gallway)

Dodatkowe imprezy które zagrałem:
* support zespolu KOMBII podczas koncertu dla powodzian (08.2010)
* Music Battle DJ’s – Dni Dąbia 2011

DJ Ster, a właściwie Przemysław Gwiaździński urodził się 24 września 1990 roku. Od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie muzyką,
Pierwsze kontakty ze sztuką DJ’ską sięgają roku 2002, kiedy to poprowadził pierwsze- szkolne imprezy. Wtedy też zainteresował się muzyką klubową.

Prawdziwy przełom nastąpił dopiero w sierpniu 2008 roku kiedy pierwszy raz miał styczność z prawdziwą konsoletą. To wtedy zapragnął być DJem.

Kolejny przełom to początek roku 2009 kiedy zostaje prezenterem małego radia internetowego. Jako prezenter radia nawiązuje wiele przydatnych później znajomości.Na początku września 2009 nawiązuje współprace ze Radiem ZAKAZ, którego prezenterem jest do dnia dzisiejszego.

Sylwester 2009/2010 to najbardziej przełomowy dzień w jego karierze DJskiej. Debiut klubowy- na sali zielonej uniejowskiego Protectora, by ostatecznie nawiązać znajomość z rezydentem sali dance- DJ Sosną.

Rok 2010 to cotygodniowe i coraz dluższe sety na sali dance w klubie Protector Uniejów, oraz oprawa muzyczna imprez okolicznościowych a także gościnnym setem podczas koncertu dla powodzian przed występem legendarnej grupy Kombii.

Rok 2011 przynosi kolejne nowe klubowe doświadczenia występy w klubach w całym kraju, czy tez udział w „Music Battle DJ’s” w swojej rodzinnej miejscowości.

Rok 2012 to regularne, cotygodniowe występy za konsolą sali dance uniejowskiego Protectora. Sierpień 2012 to chyba największy krok w przód- otrzymanie rezydentury na sali dance w jednym z najlepszych klubów w Polsce- klubie Magnes Wola Rychwalska. Piątkowe i sobotnie noce w Magnesie pozwoliły na stałe wpisać się w klubowe życie, klimat oraz zyskać sympatie klubowiczów.

Najwięcej jednak zawdzięczam DJ Sośnie, to on prowadził mnie przez pierwsze kroki w sztuce DJa.

to be continued…

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →