Speedy Action

Speedy Action
Kraj:
Polska
www:
http://www.speedyaction.hyves.nl

Speedy Action – HardEnergy-Toruń – urodził się w 1982 r. w Toruniu, po trzech latach zamieszkał w Szczecinie . Mając 7 lat rozpoczął naukę gry na instrumentach klawiszowych, spędzając przy tym bardzo dużo czasu. Nie wyrażał jednak chęci formalizowaniem swoich zainteresowań, dlatego nie rozpoczął nauki w szkole muzycznej, granie z nut nie sprawiało mu przyjemności. Grał wszystko to co usłyszał. Po kilku latach obcowania z muzyką zaczął chodzić na imprezy klubowe wsłuchując się w brzmienia bitów prezentowanych przez dj-ów. W 1997 wybrał się na imprezę techno z udziałem dj-ów miksujących niekomercyjną muzykę z płyt winylowych. Podczas tej imprezy odkrył kierunek, za którym chciał podążać. To było to, co odzwierciedlało jego osobowość. Właśnie w trendzie muzyki klubowej Speedy Action odnajdował możliwość realizacji wielu bardzo interesujących pomysłów. Chciał robić coś więcej. W 2000r. rozpoczął naukę miksowania muzyki z płyt winylowych. Nabyte umiejętności pchnęły go do dalszych działań w tym kierunku. Po kilku miesiącach ćwiczeń zagrał na imprezie „24 h” w legendarnym klubie „Rzeczywistość” w Szczecinie. Klub ten cieszył się dużą popularnością wśród klubowiczów. Po tym występie zaczął sam organizować imprezy muzyczne w różnych klubach i miejscach na terenie Szczecina.

Pierwsze imprezy cykliczne o nazwie „Minimal Night” organizował w klubie „Oszołom” w Szczecinie. „Minimal Night” cieszyły się dużym zainteresowaniem zdobywając sobie coraz to nowych bywalców tej imprezy. W 2001 r. założył grupę DJ-ów pod nazwą Hard Trance Energy promującą muzykę Trance, Goa, Techno. W 2002 r. Rozpoczął współpracę z firmą „RELOOP” (reloop.com.pl). W 2003 r. grupa zmieniła nazwę na HardEnergy, zmiana dotyczyła także kierunków promowanej muzyki na Progressive, Tribal House, Techno. Oprócz organizowania i grania na imprezach Speedy Action zajął się również produkcją muzyki klubowej. Potwierdzeniem osiągniętego poziomu artystycznego było zdobycie w 2004 r. w klubie Dolmel we Wrocławiu tytułu NAJLEPSZEGO DJ-A W POLSCE w konkursie „Big Dj Star” po wcześniejszym zwycięstwie eliminacji dwuetapowych w Szczecinie (Lokomotywa) a także Tarnowskich Górach (Onyx). Na imprezach organizowanych przez niego możemy spotkać wielu dj-ów polskiej a także światowej sławy: John De Ago-D, Pete Gawtry – UK, Corvin Dalek-H, Angelo Mike -PL, Matush – PL, Glasse – PL, Chris da’break – PL,Miss Monica-NL,Benny Rodrigues-NL, Punk Le Funk-NL, Sunnery James-NL oraz wielu innych.
W styczniu 2006r. przeprowadził się ze Szczecina do swojego rodzinnego miasta a także sformalizował swoją grupę DJ-ów HardEnrgy zakładając agencję promocyjno-koncertową . Po kilku miesiącach pobytu w swoim rodzinnym mieście zagrał na wielu imprezach w tym zlot BMW w Polsce na toruńskim lotnisku a także wystąpił na największej imprezie tuningowej Auto Tuning Show w Pile na lotnisku dla 15 000 osób fanów muzyki oraz aut.W pózniejszym czasie podjął się zorganizowania dużego eventu pod nazwą Toruński Festiwal Muzyki Klubowej HardEnergy Trance oraz House pod dwoma namiotami, na którym wystąpiło 17 DJ-ów z całej Polski. Imprezę tą odwiedziło ponad 2500 osób z całej Polski. W 2009 w Holandi roku odbyła się impreza zorganizowana przez niego w jednym z najlepszych klubów w Rotterdamie Maassilo pod nazwą Beat Connection na której wystąpili Polscy oraz holenderscy przedstawiciele muzyki klubowej. Preferowane style to electro-house,progressive a także techno Gra w wielu miejscach na świecie jak Anglia, Szkocja,Cypr,Holandia.
Kontakt:
HardEnergy Event Agency
[email protected]
www.speedyaction.hyves.nl
www.myspace.com/speedyactionmusic

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →