SoundBringers

SoundBringers
Kraj:
Polska
www:
http://www.soundbringers.strefa.pl

Luke Durand (POLSKA):

Dwudziestodwuletni Luke Durand, reprezentuje młode pokolenie sceny klubowej. Jego cechy to: żywiołowość i kreatywność. A to w połączeniu z talentem i pasją do muzyki, daje zaskakującą i elektryzującą mieszankę wybuchową.

Już w wieku 6 lat, rozpoczął swoją przygodę z muzyką. Uczęszczając do szkoły muzycznej przy ul. Solnej w Poznaniu. Przez dziewięć lat opanowywał grę na instrumentach klawiszowych, perkusyjnych i dętych. Lecz już w połowie nauki zrozumiał, że nie odnajduje się dźwiękach muzyki klasycznej. Po ukończeniu szkoły, której jest absolwentem, postanowił zająć się tym co tak naprawdę go porywało i pasjonowało. Wtedy właśnie rozpoczął swoją przygodę z DJ’skim fachem. Poznał Michała (Nogay), który pomógł mu stawiać pierwsze kroki. Szybko okazało się, że jego zamiłowanie obudziło w nim długo skrywany talent. Od tamtej pory, cały wolny czas spędza za konsoletą, doskonaląc technikę.

Po paru miesiącach ostrych ćwiczeń postanowił wystawić swoje umiejętności na pierwszą próbę. Potem razem z Nogayem, z powodzeniem zagrali kilka świetnych imprez. A formacja SoundBringers, zaczęła w ten sposób istnieć. Wspólnie z Michałem, dali początek House Project, który jest obecnie ich sztandarowym przedsięwzięciem.

Luke Durand specjalizuje się w łączeniu twardych housowych brzmień z nutką progressive, minimalu i electro. Co w jego wydaniu daję wspaniałą i przepełnioną energią atmosferę.

Mimo że na scenie jest dopiero 3,5 roku, występował u boku takich gwiazd jak:
Toxic Noiz, Cez Are Kane, Neevald, Bartes, Sasha Dubrovski, Jay Bae czy Steve Murano.

Jego perfekcjonizm, nigdy nie pozwala mu spocząć na laurach. Jak sam o sobie mówi: wiem, że potrafię być jeszcze lepszy…
Co motywuje go do ciągłej pracy i nauki.

Jego skromnym marzeniem jest, pewnego dnia wstąpić do panteonu gwiazd muzyki klubowej. I zaznaczyć swoją obecność w kartach historii.

Nogay (POLSKA):

Nogay…zwany też Michałem. Zawsze uwielbiał muzykę, niestety długo błądził słuchając różnych jej gatunków, aby w końcu w latach licealnych ukierunkować się na klubowe dźwięki.

Fonoteka z biegiem czasu przybierała na rozmiarach, lecz to wciąż było dla niego za mało, wciąż czegoś brakowało. Aż w ręce wpadł mu program komputerowy imitujący działanie konsolety DJ’skiej. Wtedy zrozumiał że to jest właśnie to. Jednakże w polskich realiach kupno prawdziwego sprzętu dla nastolatka było nie lada wydatkiem . Ale wyłączając się z życia na ponad 2 miesiące udało się zgromadzić potrzebne środki. Gdy rówieśnicy kupowali swoje pierwsze auta on zobaczył swój pierwszy sprzęcik. Zaczęły się próby, ćwiczenia, aż w końcu beat’y zaczęły się kleić. Z początku bazując na brzmieniach trance’owych zaraził się wirusem house, który krąży w nim do dziś. I tak podstawą jego setów stały się klimaty house’owe w
najróżniejszych odmianach, aczkolwiek czasem lubi popływać na „starych” trance’owych dźwiękach. Dalej biegło życie aż do momentu poznania kompana z takim samym zamiłowaniem. Był nim oczywiście Luke Durante, którego wystarczyło delikatnie wprowadzić w świat DJ’skiej inżynierii a jego pasja i talent zrobiły swoje. Razem występują pod szyldem Sound Bringers.

I DJ Adams (POLSKA), który już ma swój profil w rankingu DJ. (www.djadams.dj.ftb.pl)

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →