Softin

Softin
Kraj:
Polska
www:
http://www.pulsstacja.net.pl

Dj Softin
Łukasz Pawłowski

Booking:
e-mail: [email protected]
tel. 791 219 813

Pochodzi z Włocławka, miasta w woj. Kujawsko-Pomorskim obecnie mieszka i uczy się w Szczecinie. Od najmłodszych lat związany z muzyką. Aktualnie dominującym jego stylem jest Electro-House jednak Softin potrafi kreatywnie prowadzić impreze, dostosowuje się do panującego klimatu. Jego pierwszym poważnym zetknięciem się z muzyką klubową było ukończenie profesjonalnego kursu „fordj” w Szczecinie którego wykładowcami byli Dj Falcon i Dj M.Bull. Dzięki nim poznał bliżej świat muzyki clubowej, nauczył się perfekcyjnie zgrywać bity i rozkręcić impreze na każdego rodzaju sprzęcie. Pozytywne zaliczenie egzaminu motywowało go do dalszego działania. Obecnie Dj Softin ma za sobą wiele pokazów na scenach klubowych, miedzy innymi w klubie Ibiza (Dobrzyń nad Wisłą), Havana (Krzeszów nad Sanem) itd. Aktualnie gra w Polskich klubach dla większej publiczności. Ma za sobą 3 wielkie Szczecińskie imprezy: Laser Show, Girls Revolution oraz The May Bang. Jest charyzmatycznym i energicznym dj’em który bez żadnych problemów szybko integruje się z publicznością. Swoją zawodową karierę na scenie muzycznej rozpoczął w 2007 roku. To właśnie dzięki Softinowi w Szczecinie mogliśmy się bawić na takich imprezach jak ” The May Bang ” i „Laser Show” ponieważ był głównym DJ, organizatorem i pomysłodawcą imprez.
Softin miał również swój debiut na największym Evencie na Podkarpaciu
” Open Air Electro Music Festival 2010 ” który odbył się w Krzeszowie nad Sanem (07.08.2010r) . Aktualnie rezydent klubu Disco-Bar w Dargoszewie (zachodnio-pomorskie) i prezenter radia pulsstacja.fm. Prowadzi stałą, energiczną audycje na kanale głównym pulsstacji w każdym Poniedziałek.
Dodatkowo od 2012r Softin objął funkcję Biznes Menagera w firmie Max4U Project której celem jest organizacja wysokiej jakości wydarzeń clubowych w całej Polsce.
Konsoletę dzielił już z wieloma Polskimi jak i zagranicznymi gwiazdami muzyki clubowej
Między innymi:

CJ Stone
Alex
2Inspire
Gabriel Delgado
Honey M
Seed
Kevin Forbes
Clermont Ferrand
Grocyou
Kalwi & Remi
Dj KLER
Boby
Mike Evans
Greg Bleender
David Wild
Varati
Lunak
Sebastian Weather
Tommy-S
Seed
Omen
Steave X
Ana Van Duk
Easy Freak
Jack Control
Alex Pain
Da Luka
Greco
Pavo Celeste
Metis
Wall Cracers
V_Valdi
Sun4Electro
Inox
Lukass
Falcon
Michael Bull
Kaski
Kriss Van Burger
Woox
Jaco
DJ Twister
Archie
Winio
GioLiani
Overdrive
Sebrux
Hoffikus
Gold
Dr. Robo

i wielu innych …

Grywał już w wielu klubach, organizował za***isty balet, jak narazię osiągnął już wiele ale to jeszcze nie koniec imprezy…

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →