Skłodowski

Skłodowski
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/sklodowski/104524019622687

Sklodowski. Pseudonim artystyczny 26-letniego Dj’a i początkującego producenta. Urodzony w małej miejscowości w południowo-zachodniej Polsce – Bolesławcu.
Od dziecka związany w pewien sposób z muzyką. Dzięki rodzicom miał dostęp do muzyki z zachodu. Ojciec pracował w NRD a Mama miała wypożyczalnię kaset VHS z zarejestrowanymi koncertami , które w ówczesnej Polsce nie były powszechnie dostępne.
Razem ze starszym bratem zasypiał przy muzyce Jeana Michaela Jarre’a. On także zapoznał go z takimi ponadczasowymi twórcami jak: B.B.E., RMB, Paul van Dyk, Faithless, Binary Finary, Westbam i wieloma innymi. Wielki wpływ na jego światopogląd i inspiracje muzyczne miał również polski rap i ogólnie kultura hip-hopowa. Jednakże w jego sercu zawsze główną rolę odgrywała elektronika. Takie kawałki jak: „Spring”, „Reality” RMB, „Seven Days And One Week” B.B.E., „Sunshine” Kay Cee, czy „Too Many Times” Kai Tracid, to klasyki, które do teraz nosi w torbie z innymi płytami.
Za namową i pod okiem Niklasa Venna rozpoczął kilka lat temu przygodę z Dj’ingiem. Szlifuje swoje umiejętności i uczy się, cały czas zbierająć nowe doświadczenia. Jego sety to wybuchowa mieszanka Tech i HardTrance idealnie wpasowująca się w gusta słuchaczy i za każdym razem wyciągająca ludzi na parkiet. Sam za konsoletą daje z siebie wszystko, bawiąc się równie dobrze jak reszta Sali. Ostanio, przy różnych okolicznościach tworzy sety zmierzając w mroczniejsze, szybsze i niszczące HardTechno i Schranz, jednakże nie obce i bliskie są mu klimaty samego Techno, Minimalu, House czy Psy/Goa Trance…

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →