Simon S

Simon S
Kraj:
Polska
www:
http://www.djsimons.com

„Simon.S nie tylko organizuje świetne imprezy w Polsce, ale jest także jednym z najlepszych DJs i producentów w kraju, wydający świetne elektroniczne kawałki, które z miła checia graliśmy w naszym show w BBC Radio 1! Godny zwrócenia uwagi w 2007 roku!”

Trophy Twins / Pop Pop Records / BBC Radio 1 / UK /

„Przez cały okres, który spedziłem w Europie Wchodniej, Simon.S jest jednym z bardziej obiecujacych DJs jakich widziałem. Konsekwętny w tym co robi, za dekami wchodzi w niego diabeł…”

Funkagenda / Toolroom Records / Groovedigital / UK /

„Simon.S to jeden z najgorętszych i najświeższych talentów jakich słyszałem w Europie Wschodniej. Nie mam wątpliwości, że wiele uda mu się osiągnąć!”

Paul Thomas / Godskitchen Worldwide Resident / UK /

„Wielokrotnie miałem przyjemność grać z Simonem podczas moich wizyt w Polsce. Za każdym razem rozgrzewał publikę w dobrym stylu, z mnóstwem pozytywnej energii.”

Greg Vickers / Saved Records / Sonkeys Soap / UK /

Dj, producent, promotor. Dawniej występował pod pseudonimem Szymon S. Urodził się w Warszawie w 1982 roku. Po raz pierwszy z muzyką zetknął się poprzez taniec towarzyski. Jego trenerem był Agustin Egurrola, prowadzący najlepszą w Polsce i jedną z lepszych w świecie grupę tańca nowoczesnego

VOLT. W wieku 16 lat Szymon zetknął się z kultura hip-hopu. Razem z kolegami założył zespół Tandem, dla którego tworzył podkłady muzyczne i zajmował się rymowaniem. Pod koniec lat 90. zainteresował się minimalem. Wtedy też zaczął pracować nad swoimi pierwszymi produkcjami. Po imprezie z udziałem Rogera Sancheza we wrześniu 2000 r., zwrócił się w stronę muzyki house. Dwa lata poźniej Szymon kupił gramofony i zajął się graniem. Po 2 miesiącach treningu zadebiutował na imprezie zorganizowanej przez Thandile, w klubie Apartament No.1 w Warszawie. Od tamtej pory związał się z agencją i był przez nią promowany.

We wrześniu 2003r. zaczął organizować imprezy na własną rękę, pod szyldem agencji Different Colours. Współpracował i grał z takimi gwiazdami jak: Eric Prydz, Pete Tong, Bodyrox, Sebastien Leger, Tom Novy, Pete Gooding, Jonathan Ulysses, Greg Vickers, Luke Brancaccio, Funkagenda, Tocadisco, Cut la Roc, Martijn Ten Velden, Benassi Bros., Micky Slim, Barry Ashword (Dub Pistols), Luke Fair, Olav Basoski, Dave McCullen, David Duriez, Greg Benz, Paolo Mojo, Stewart Rowell (Streetlife Djs), Livio, Blank&Jones, Westbam czy Paul Thomas. Występuje zarówno w całej Polsce jak i za granicą. Do tego czasu odwiedzil francuski klub Avalanche, słynny londyński klub SeOne oraz Rififi w Manchesterze. We wrzesniu 2007roku Simon zagrał na urodzinach klubu Godskitchen u boku takich sław jak: Eric Prydz, Nic Fanciulli czy The Shapeshifters. Poza imprezami w klubach był częstym gościem audycji radiowych: Sensation@KissFM (Rumunia), Danny Graham show@Proton Radio, Piatek Weekendu Pocztaek (Bert & Dreddy@Radiostacja), PlayMix (Easy & Hywel@Radiostacja), Vibes (Rafa Wodzimski@Radiostacja) czy HouseMix (Hywel)@ Radio Bis.

Podczas sześcioletniego stażu był rezydentem takich klubow jak: Vanilla Club czy Starlight Cafe. W czerwcu 2006 roku został miesiecznym rezydentem (monthly resident) jednego z najbardziej renomowanych i znanych klubów w Polsce – klubu Piekarnia, gdzie prowadzi znany cykl Rush Hours. Na imprezach tych wystepowal wraz z takimi artystami jak: Trophy Twins, Funkagenda, Paul Thomas, Matt Braddock, Aleksij czy Danny Graham. Obecnie jest głownym rezydentem nowego klubu Space w Warszawie.

Aktualnie Szymon koncentruje się na własnych produkcjach – głownie w stylu deep/electro house. Jego najnowsze remixy Filth `People Are Sick` oraz 2`s Company `Bableep` ukazą sie w 2007 roku, miedzy innymi w towarzystwie znanego na calym swiecie duetu The Buick Project (Nic Fanciulli & Andy Chatterley) w brytyjskiej wytworni SIC Records – do ktorej naleza tacy artysci jak James Zabiela, Martinez czy High Society. W 2007 roku ukaza się także dwie EP`ki: `This Or That EP` – w kanadyjskiej wytwórni WiFi Records oraz `Where Is That Girl EP` – w brytyjskiej Diverted Recordings Filth. `Where Is That Girl` pomimo ze jeszcze nie zostalo oficjalnie wydane cieszy się już duzym powodzeniem – w grudniu zeszlego groku zagral go duet Trophy Twins w kultowej stacji radiowej BBC Radio 1, w audycji `Afterhours`.

`951 Gaspra` to najnowszy projekt pomiedzy Tobiasem Manou – rezydentem imprez Tres Risque w klubie Pacha London, a utalentowanym producentem i rezydentem warszawskiego klubu Space – Simonem.S. Ich najnowszy remix „Lately” dla amerykanskiej wytwórni `9 Records`, pomimo, ze nie zostal jeszcze oficjalnie wydany, znalazl uznanie takich slynnych producentów jak: Bodyrox (Nick Bridges), Sonny Wharton (Renaissance), Rob Roar (Phonetic Records/Ministry Of Sound Radio) czy Aleksij (Toolroom Records). Chwilowo koncentruja się na pierwszych dwóch singlach, które ukaza się już w połowie 2008 roku!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →