Simon & Fang

Simon & Fang
Kraj:
Polska
www:
http://www.simonandfang.com

– BOOKING CONTACT

tel: +48 607 707 970
e-mail: [email protected]

– SOCIAL MEDIA

Facebook: http://facebook.com/simonandfang
YouTube: http://youtube.com/simonfangtv
SoundCloud: http://soundcloud.com/simonandfang
MixCloud: http://mixcloud.com/simonfang

– BIOGRAFIA

Energetyzujący duet łączący w sobie pasję do muzyki oraz doświadczenie na scenie. Skłonni do prowokacji w swojej twórczości zarówno na scenie jak i we wspólnie rozpoczętych projektach muzycznych. Brzmienia Simon & Fang nie można jednoznacznie kategoryzować, podpisując go konkretnym gatunkiem muzycznym. W swoich setach sięgają po najróżniejsze odmiany house oraz oryginalne utwory wybiegające poza ten gatunek, które często otrzymują od nich nowe brzmienie.
Dwóch żywiołowych artystów: Simon – znany również w przeszłości jako członek projektu Second Mind, który występował podczas wielu dużych wydarzeń muzyki klubowej w Polsce; oraz Rafael Fang – podobnie jak Simon ma za sobą wiele ekscytujących występów zarówno w klubach jak i na festiwalach o zagranicznej marce. Wśród bogatej listy imprez warto wymienić tj.: Sensation, Tiesto Kaleidoscope World Tour/Club Show, Godskitchen, Dancetination, a także wszystkie 4 edycje Global Gathering Poland. Ponadto artyści zostali wybrani do stworzenia noworocznego miksu, który zaprezentowali na żywo przed 8 tysiącami klubowiczów podczas największego klubowego sylwestra w Polsce – I Love New Year 2011.
Bardzo zbliżony gust i smak muzyczny oraz podobna koncepcja występów na żywo, wykreowały pomysł na połączenie sił. Już po pierwszym wspólnym show, artyści zauważyli, że efekt synergii jest powalający. Po krótkim czasie doszli do wniosku, że ich współpraca jest nieunikniona. Tak właśnie powstał duet Simon & Fang.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →