Simon

Simon
Kraj:
Polska
www:

Simon czyli na co dzień Szymon Kulewski, urodził się 19 Listopada 1987 r. Już od najmłodszych lat przejawiał zainteresowanie muzyką, ale jego kariera Dj-a zaczęła się rozwijać w wieku 16 lat, gdy po raz pierwszy nagrywał swoje sety i grając od czasu do czasu w klubach uczył się „Życia DJ”. W 2006 roku dzięki uprzejmości dj. Dragona, ogrywał się w Klubie Check-Point Kujakowice Górne. Dyskoteka ta i ludzie jakich poznał umożliwili mu występy w różnych Clubach między innymi: Casablanca Borkowice, Azteka Stare Budkowice, Max-Domaszowice, Magnum Wachów, Tabu Namysłów, Goliat Gola, Milano Kamieńsk/k.Radomska,Irys Olbrachcice,Kameleon Niemodlin i wiele innych. Obecnie jest jednym z rezydentów jednego z najlepszych klubów na śląsku Sereno Gwoździany.
Miał okazje grać z wieloma gwiazdami i Dj’ami z Polski i nie tylko między innymi Jay Delano,Bel Mondo,Dj.Kenneth,Adam the Great,Dj One Brother,Dj.Gregory,Dj.Dragon,Dj.Andree,Dj.Hubertus,V-Valdi,Adam Toxic,Lord Puesto, oraz wielu innych…
Styl muzyki dopasowuje do ludzi oraz klubu, w którym występuje, ale najlepiej czuje się w klimacie House, Electro-House, Electro, Trance.
Motto Dj’a: Wszystko zależy od ludzi i klimatu, podstawa to grać pod ludzi, ale nie zapominając o swoim stylu.

Chciałem podziękować człowiekowi, który w ważnym momencie mojego życia podał mi pomocną dłoń a jest nim DJ.DRAGON.

Booking :
E-mail – [email protected]
Tel. 725-783-041

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →