Silvershine

Silvershine
Kraj:
Polska
www:
http://myspace.com/silvershinee

Silvershine to zdolny i utalentowany przedstawiciel muzyki klubowej. Pod pseudonimem tym ukrywa się Marek Jaśkiewicz, obecnie mieszkający w śląskim Rzymie DJ. Jeszcze niedawno na pytanie, kim jest Silvershine, wielu mogło odpowiedzieć przecząco, kręcąc z niewiedzy głową. Obecnie znany jest nie tylko ze względu na znakomity dobór utworów w swoich energetycznych setach, ale również dzięki własnej, niespotykanej technice. Jego sety pełne są mrocznych, technicznych, minimalistycznych dźwięków, za pomocą których przejmuje władzę nad umysłami klubowiczów.

Silvershine debiutował w audycji radiowej prowadzonej przez Niklasa Venn’a grając gościnnego seta b2b z CMK, po czym w kilka tygodni później zaprezentował swoje umiejśtności na FTB Meeting &Melange Members Party 2009. Do najważniejszych występów można zaliczyć INSOMNIĘ (edycję 2009, 2010) oraz THE END które odbyły się w Osowcu.

Do tej pory miał okazję grać u boku takich artystów jak: Angelo Mike, Carla Roca, Siasia, Toxic Noiz, Meg Cocaine, Grzegorz Es, Gudowski, Hensha, Pekin, Lukash Andego, Marks, Dropski, TMK, Musick, Tomash Mc Gee, Harty.

Ważniejsze miejsca: Inqbator Katowice, Regres Bytom, Archibar Katowice, Rampa Opole, Trops Gdańsk, Fabryka Opole, Tunel Kędzierzyn Koźle, Fabryka Nysa.

Nie minęło wiele czasu a DJ już dostaje propozycje grania na znacznej ilości imprez. Co tu dużo pisać, jeśli będziecie mieli okazje posłuchać go na żywo, ocenicie sami. Do zobaczenia w klubach.

Muzyczny wpier*** 😛

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →