Sienki

Sienki
Kraj:
Polska
www:

Sienki (X-demon Zielona Góra)

Sceniczny debiut i pierwszy występ artysty miał miejsce w jednym ze znanych Zielonogórskich klubów muzycznych, późniejsze lata przyniosły występy praktycznie we wszystkich klubach w województwie lubuskim.
Na dzień dzisiejszy Sienki to jedna z najbardziej rozpoznawalnych housowych ikon w woj, lubuskim , na swoim koncie ma występy w bardzo dużej ilości prestiżowych klubów na terenie całej Polski i Niemiec . X-demon Leszno, Lemoniada Warszawa, Vanila Bydgoszcz, Intro Szczecin, Łódzka i Poznańska Czekolada , to tylko niektóre miejsca, które odwiedził artysta .
Od kilku lat dj-a możemy usłyszeć również podczas cyklu letnich housowych imprez w nadmorskim clubie California w Rewalu, w którym to zebrał już sporą grupkę sympatyków tego otóż gatunku…
Dj-a można było również posłuchać podczas kilku audycji radiowych m.in w kultowych już „Winylowych nocach” na antenie poznańskiego radia Planeta Fm.

Artysta regularnie występuję z czołówką housowej sceny klubowej, z która to ściśle współpracuje.
Na swoim koncie ma również występy z wieloma zagranicznymi artystami( Steve Murano, Marc Van Linden , Daniel Bowie, Roy Rox, E-Squire i inni)

Pomysłodawca i główny organizator pierwszego w woj. lubuskim w pełni housowego Eventu – Easter Twister, który to wzbudził spore zainteresowanie wśród klubowiczów i został bardzo pozytywnie oceniany przez jego uczestników.

Człowiek, któremu nigdy nie brakuje pomysłów, spontaniczny, energiczny, w pełni oddany muzyce HOUSE.

Aktualnie rezydent main stage -Zielonogórskiego klubu X-Demon

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →