Shoxi

Kraj:
Polska
www:

Urodził sie w 1988 roku w Ciechanowie gdzie zamieszkuje do chwili obecnej. Jego przygoda z muzyką zaczęła się za czasów szkolnych, gdzie wraz z Kyoto (Dominikiem Urbańskim) zaczęli zajmować się organizowaniem dyskotek szkolnych oraz prowadzeniem szkolnego radia. Na początku była to przygoda z różnego typu programami na PC jednak shox’i pragnał czegoś więcej. Przełomem był rok 2006, gdy poznał Dj Dance’r-a i przy jego boku zaczął naukę za konsolą. Pierwsze kroki były w klubie Matrix-Przytuły (Obecnie Samba) gdzie rezydował Dance’r. Do dziś miło wpominają tamte piękne chwile. Spędził tam rok, po czym nastapiła przerwa z przygodą muzyczną.

2009 to rok powrotu Shox’i-ego za konsolę. Ponownie występ u boku Dj Dance’r-a tym razem jednak w klubie Ibiza-Rząsnik. I od tego zaczęła się muzyczna przygoda na nowo. Zaczął spędzac wiele sobotnich nocy w klubie Ibiza, gdzie przy okazji zagrał i poznał wielu znanych Dj. Odwiedzał również wiele innych klubów, gdzie jeździł prezentować swoje dotychczasowe umiejętnosci, które rozwija z każdą imprezą. Pod koniec roku 2009 został zaproszony do klubu Maxim-Ciechanów, gdzie dostał propozycje grania na stałe. Od stycznia 2010 jest rezydentem klubu Maxim-Ciechanów,ostatnimi czasy jednak jeździ prezentować swoje umiejętności w wielu klubach w calej Polsce

Preferuje muzykę lekką oraz przyjemną dla ucha. Wszędzie gdzie się pojawi stara się grać dla ludzi i dobrać muzyke odpowiednią do gustu wszystkich klubowiczów.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →