Sever Pras

Sever Pras
Kraj:
Polska
www:

,,Kreśląc” wizerunek młodego artysty warto zacząć od pierwszych kroków ,które postawił jako adept ,,sceny muzycznej’’. Jako 21-letni mężczyzna śmiało i wielkim sentymentem wspomina czasy prywatek,na których właśnie on wprowadzał w odpowiedni sobotni wieczór .
W rytmach disco,pop i techno nie odgrodził się do grona jednostkowych odbiorców. Łącząc różne style muzyczne poznawał upodobania klubowiczów i zagłębiał tajniki swojej fascynacji. Progressive, house czy dobry deep-to właśnie swoisty klimat w którym Sever łączy perfekcyjnie przejścia analogowych linni basowych oraz bogatych rytmicznie sekcji i przejść.Całość sprawia wrażenie pełnej ,,surowości” wzbogacanej akcentowanymi równomiernym uderzeniem.Toteż Sever jest jednym z tych , który muzykę coraz szerzej prezentuje w klubach czy coraz częściej również stacjach intenetowych i radiowych .
Rodowity świecianin, dobrze znany lokalnej publiczności ;rezydował w miejscowych klubach i dyskotekach. Muzyka, którą serwował dj ,,Sever Pras” powodowała, że parkiety takich miejsc jak ,,DUET”, ,,STOKROTKA” czy ,,Sfinks (Świecie) wypełniane były po same brzegi .Również liczne grono miłośników jego muzyki przybywało na wieczorne granie do sopockiego ,,Sfinksa” czy ,,Troi” , ,,Tropice’’ w jednym z najstarszych miast na Pomorzu ,Starogardzie Gdańskim .
Okres letni , a więc czas wakacji często totalniej ,,laby” wielu kojarzy się z naszym pięknym nadbałtyckim klimatem , słońcem i imprezą do białego rana. Jeśli kiedyś spędzaliście długo oczekiwany urlop w jednej z nadmorskich miejscowości- w Darłowie wówczas całkiem prawdopodobne, że to właśnie Wam ,,Pras” serwował rozkładające na łopatki sety.Kompilując wiele gatunków muzycznych sprawiał, że rozgrzane czasem do maksimum ciała plażowiczów poddawały się hipnotycznym szaleństwem. Cztery lata w Darłowie –to czas współpracy z rezydentami klubu ,,Progress” gdzie jak wiadomo niebywale wymagająca grupa odbiorców –studentów choć nie tylko lubi dobre uderzenie.
Seweryn pochwalić może się współpracą w progressie z takimi ,,znakomitościami” jak niekwestionowany dj. ,,Angelo Mike” , ,,Ronski Speed’’ , ,,Bartes” i wielu innych, czy znakomita przedstawicielka damskiej rzeszy publiczności (chodz nie tylko) Diana d’rouze.
Dzięki temu umiejętności i możliwości zapoznania się z tajnikami zgrywania bitów i dobierania utworów rozwijała się coraz bardziej.
To nie koniec sukcesów i przygód Seweryna z muzyką.W roku 2012 ,,Sever Pras” osiadł na miejscowym metrażu w klubie ,,Carmel” , gdzie co weekend ,,na zapleczu”-(STAGE BAR) nośnym decybelem wprowadza w swoiste klimaty.Obcowanie z takimi osobościami jak Fafaq,Skytech,Neevald,Keta,DVJ Rooco,Mixtee,Mibro i wielu wielu innych sprawia ,że weekendowe imprezy charakteryzują się szeroko rozpiętą gamą,różnorodnych gatunków i stylów muzycznych.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →