Sebastian Weikum

Sebastian Weikum
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/sebastianweikummusic

Sebastian Weikum to jeden z najbardziej docenionych producentów Progressive House w Polsce, wielokrotnie supportowany przez Above&Beyond , Tiesto , Armina Van Buuren’a czy Paul Van Dyk’a.
Swoją muzyczną przygodę rozpoczął latem 2010 roku bardzo udanym singlem ”Strawberry Land” w wytwórni Flashover Recordings u jednego z ”ojców” trance – Ferry’ego Corsten’a .
Track od razu znalazł sie w Beatport trance top 100 oraz był grany przez największe ikony muzyki elektronicznej na całym świecie.
Nie wiele później Sebastian miał przyjemność wydawania muzyki w legendarnej wytwórni Black Hole Recordings należącej do Tiesto odpowiedzialnej m.in za takie kompilacje jak ”In Search Of Sunrise”’ czy ”Juicy Ibiza”.
Na początku 2012 roku Sebastian Weikum został zauważony przez niezależnego światowego giganta muzyki Trance i Progressive -Enhanced Music ,reprezentujacej takich Artystów jak : Arty ,Juventa, Eximinds , Audien , Beatservice, Daniel Kandi, Will Holland ,Ferry Tayle czy Tritonal ,a dzięki takim produkcjom jak ”Togo”, ”Oxygen”, ”Escape” czy
”It Moves On” wydanych w przeciągu ostatniego roku, Sebastian stał się ”wizytówką” oraz czołowym artystą w Colorize – progresywnym sublabel’u Enhanced Music.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →