Sebastian W

Sebastian W
Kraj:
Polska
www:
http://www.sebastianw.pl/promo/

Początek klubowej historii Sebastiana W można datować na 1995 rok kiedy to poznał w na jednej z imprez w łódzkiej hali sportowej Martino B. Kilka miesięcy później razem z Ameryką oraz Pawłem zaczęli grac jako Base Club.

Sebastian wraz z grupą Base Club pod pseudonimem NoiseMc obstawiał największe łódzkie imprezy Rave i zyskał miano najszybciej rymującego MC na całej polskiej scenie Rave. Występował też z takimi gwiazdami jak Marusha czy Luna C oraz z wieloma czołowymi polskimi DJ-ami.

W 2005 roku zaczął bardzo interesować się muzyką Trance, postanowił zając się promocją muzyki Trance i wraz z Pawłem Kaczorowskim oraz Piotrem Pryjmą założyli portal GlobalTrance.pl. Po kilku wspólnie zorganizowanych konkursach GlobalTrance DJ Competition Sebastian zainteresował się muzyką od strony technicznej, zaopatrzył się w sprzęt oraz płyty winylowe i rozpoczął swoją karierę na tej scenie. W tej chwili Sebastian kolekcjonuje największe perełki gatunku Trance i Progressive. Jego ulubione labele Trance to Anjunabeats oraz Anjunadeep. Generalnie jara się całym dorobkiem Above & Beyond.

Druga strona Sebastiana to Funky / Electro House. Wraz z Martino, Local Hero, CJ Reign oraz Pr0t0nem tworzą łódzką formację Urban Impulz, która promuje rytmy Bassline, Funky oraz Electro. Kręcą go energiczne brzmienia i melodyjne wokale, lubi jak przez utwór przepływa pozytywna energia, a podczas grania widzi uśmiechy na twarzach imprezowiczów. Jego ulubione labele House to Hed Kandi oraz Ministry of Sound.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →