Scream

Scream
Kraj:
Polska
www:
http://www.djscream.pl

Prywatnie Łukasz Forysiak ur. 30.06.1982 w Zielonej Górze. Dla przyjaciół „Fory” lub „Scream”.
Swoja przygodę z muzyka rozpoczął w 6 klasie szkoły podstawowej, gdy pierwszy raz znalazł się po 2 stronie konsolety (jako widz ale wtedy już wiedział ze pokocha ten zawód). Wtedy jeszcze imprezy prowadzone były z kaset 😛 i jednego odtwarzacza CD (w tym 3 plyt CD). Od tamtej pory zaczynał kolekcjonowac muzyke…
Pierwsze kroki jak Dj stawiał w 2001 roku dzieki znajomym Dj-om z klubu „Technosis” (3 piętra, 2 sale taneczne). Uczył się na zaczarowanym sprzecie firmy DENON. Przez rok uczył się grać własnie tam. Po roku dostał szanse poprowadzenia całonocnej imprezy 14 luty 2002 pub „Izba Lordów” po której został upragnionym rezydentem. W roku 2004 powrócił do klubu w którym wszystko się zaczęło i został tam „piątkowym” rezydentem.
W roku 2005 przyżył mały kryzys i na rok przestał występować. W 2006 roku powrócił do grannia w pub-ie „Carpe Diem”.
W miedzyczasie prowadził: wesela , 18-tki imprezy okolicznosciowe itp z b.dobrym rezyltatem. Przez pare lat zdobywał doswiadczenie w tego rodzaju imprezach. Gdy wkoncu „dorobił” się swoje upragnionej konsolety „Pioneer” (wtedy jeszcze Cdj400 Djm 600 Cdj400) rozpoczął tourne po klubach.
W 2009 roku nadszedł czas na własny klub „Traffic Club” – Rzepin. Prowadził go przez rok ale życie potoczyło się troszke nie po jego myśli i został zmuszony do zamknięcia klubu….
Powrócił do grana w klubach. Grywał i gra w klubach takich jak: Technosis – Czerwienśk, Koloseum Vip – Sulecin, York – Świebodzin, Ice Club – Lubsko, F1- Żary, Mustang – Lubniewiece, Studencka,Kotłownia,Quest – Zielona Góra, Villa Casino – Słubice,Cosa Nostra – Skwierzyna, Imperium-Bolesławiec, Świt – Przytoczna itd.
Grał u boku takich postaci jak: Kristopher Noise, @lex, Krist Van D, Mysha, Alex Deacon, i wielu innych

Wspólpracuje z klubem BMW Mpower Club Gdzie 2 razy w roku organizuja najwiekszy zlot BMW w Polsce.
W swojej ofercie (przy współpracy z Kristophere-em Noise) maja: profesjonalna organizacja imprez, pokazy pirotechniczne,CO2, sesje fotograficzne, grafika komputerowa (plakaty, ulotki, itp.)
Dodatkowo jest współwłascicielem radia Internetowego www.RadioZAKAZ.pl
Współpracuje z takimi firmami jak:
www.DjPro.pl sprzęt Dj-ski itp.
www.Addicted.com.pl Eventy, imprezy (fotorelacje itp.)
Kontakt:
Gg: 4030069
Fb: http://www.facebook.com/pages/ScreamZG
E-mail: [email protected]

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →