Savic

Savic
Kraj:
Polska
www:

Kamil Sawicki – Dj Savic urodził się 29 sierpnia 1985 w Mińsku Mazowieckim.

Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się gdy miał 19 lat. Pierwsze swoje kroki stawiał w radiu internetowym, gdzie spotkał wielu interesujących ludzi, którzy mieli ogromny wpływ na jego dalszy rozwój.

Muzyka house od zawsze go interesowała, postanowił dążyć do takiego stylu, który będzie miał pozytywny wpływ na publiczność. Swój styl określa mianem Happy House, na który składają się głównie rytmy Funky oraz Bumpin House. W ostatnim czasie w jego setach można usłyszeć więcej brzmień progresywnych lub dreamhousowych. Nie zamyka się na jednak w tym kręgu łącząc ze sobą różne style, czym przypadł do gustu wielu ludziom stając się szybko rozpoznawanym osobnikiem w dalszej okolicy.

Od września 2008 roku został rezydentem klubu Sekcja8 w swoim rodzinnym mieście. Miał zaszczyt wystąpić u boku takich Dj’i jak Adamus, Angelo Mike, Conrad S., Diana d’ Rouze, Dervish, Heydey & Angie l.Think, Karol XVII & MB Valence, Levy, Matush, Madame Tinto, Mafia Mike, Marc Van Linden, Martin Banded, Matys, Moondeck, Simon S., Steve Rowell.

Należy do nowo powstałej MBS Agency, która rozpoczeła swoją działalnośc na terenie Polski. Oprócz Savica, w skład tej agencji wchodzi Dj Bit, Dj Shavy oraz Dj Marco Kay.

W obecnej chwili pracuje nad vocal actem ze swoim przyjacielem tworząc duet Savic’n’Nalaś, który można było usłyszeć już w połowie 2007 roku.
Jednak ostatnimi czasy ich praca nabrała wyraźniejszych kształtów…

Od kwietnia 2009 roku jest rezydentem sobotnich imprez klubu Magnetic w Warszawie (www.klubmagnetic.pl)…

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →