Robson

Robson
Kraj:
Polska
www:
http://www.djrobson.com

Robson, czyli Robert Orliński urodziny 5 kwietnia 1978r w Krakowie, gdzie mieszka do chwili obecnej. Profesjonalnie w branży DJ’skiej od 1996, rezydent klubów małopolski, świętokrzyskiego i śląska – m.in. „Monaco” – Kalwaria Zebrzydowska, „Mayday” – Zator, „Monaco” Kazimierza Wielka, „Epicentrum” – Cieszyn, „Kameleon” – Kraków. Najdłuższą dotychczasową rezydenturą w karierze był Klub Bastylia w Nowym Wiśniczu, gdzie grał od otwarcia klubu przez 8 lat. Od stycznia 2012 w Energy 2000 DJ’s Team.
Ma na swoim koncie liczne starty w Mistrzostwach Polski DJ’ów, w tym największy sukces w roku 1999 – V-ce Mistrz Polski DJ’ów. Gościnnie grał w wielu klubach w Polsce, Słowacji oraz dwukrotnie na Wyspie Jersey. Jak sam mówi o sobie gra dla ludzi, dlatego każda jego impreza to wyjątkowe połączenie różnych stylów muzycznych, wzbogacone trickami DJ’skimi i rapami na żywo. Przez niektórych nazywany „V i x i a r s k i raper”. Kontakt z publicznością oraz niesamowita atmosfera to dla niego podstawa udanej imprezy. Jego ciepły, radiowy głos można usłyszeć nie tylko podczas „live rapów” w klubach, ale także w produkcjach muzycznych oraz podczas audycji radiowych.
Od 2007 roku tworzy razem z Bartwo formację Star Sweeper, która ma na koncie singiel „Attenzione”, który dobrze przyjął się w klubach w Europie i stał się wielkim hitem wśród freestepowców w Brazylii. W roku 2011 powstają dwa projekty z Daan’d, Funkwell’em i Metyou – Black & White feat. Robson – Do You Know oraz Solid Base feat. Robson – Mirror Mirror, które odnoszą sukcesy w klubach i radiach internetowych. Do projektów powstają autorskie rapy, skąd pochodzi słynne już „I know, I know, I know, I know”. Utwór Mirror, Mirror w lutym 2012 zdobywa listy przebojów w Czeskich publicznych rozgłośniach radiowych, w radiu Kiss Morava przez dłuższy czas na samym szczycie. Pod koniec roku 2011 powstaje formacja Music Mode. O jej sukcesach muzycznych usłyszycie na pewno niebawem w klubach, radiach i TV.
Jego duże doświadczenie, miłość do muzyki, doskonała technika,luz sceniczny, radiowy głos i kontakt z publicznością sprawiają, że imprezy z udziałem Robsona to niezapomniane show, na które warto się udać i bawić do białego rana.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →