Robert Burian

Robert Burian
Kraj:
Czechy
www:
http://www.myspace.com/robertburian

Robert Burian jest najbardziej wyróżniającą się postacią pod względem charakteru oraz osobowości wśród producentów przyszłego neo-trance.
Cokolwiek robi wkłada w to serce. Muzyka
jest jego pasją. Kocha ją ponad życie.
Jest już żywą legendą w swoim kraju. Zawojował już znaczną cześć Europy, grał
na największych imprezach w Europie Środkowej, wśród takich nazwisk jak Markus Schulz, Kyau & Albert, Talla 2XLC, Marcus Schossow, Ronski Speed, Jon O’Bir, Matt Darrey i wielu innych.
Jest bardzo zadowolony z tego że pod swoje skrzydła wzięli go Markus Schulz, Talla 2XLC oraz Marcus Schossow co jest dla niego ogromną szansą oraz pomocą.

Jego talent dzięki któremu stworzył takie utwory jak. Cobra, Vegas, Casino, Doom było nie tylko wielkim kluczem do wejscia w świat wielkich DJ’ów takich AvB, Tiesto, Markus Schulz, Above & Beyond, Sander Van Doorn,Ferry Corsten, ale również zostanie uznanym jako największy talent przyszłego nu trance.

Zadziwiające jest to jak w wieku 26 lat!! tak wiele osiągnął. Lista jego występów w 2009 roku ciąglę się powiększa. W 2010 zapowiedziane są kolejne jego produkcje, wiele osób czeka na wciąż nie wydany utwór 'You’ nagrany wraz ze Zdenką Predną.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →